Součásti MDAC 2.6 nebo novější není má nainstalován na clustery serveru SQL Server 7.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 820754 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Neinstalujte Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.6 nebo později na všechny uzly clusterů serveru SQL Server 7.0. Pokud nainstalujete součásti MDAC 2.6 nebo později na libovolný uzel v clusteru, přímo nebo prostřednictvím instalace jiného programu, může způsobit závažné selhání SQL Server Agent nebo jiných služeb serveru SQL Server.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, je nutné obnovit SQL serveru počítače. Chcete-li to provést, použijte jednu z následujících metod. Tyto metody jsou uvedeny v pořadí z předvolby.
  • Inovovat stávající instalaci na virtuální server DATABÁZOVÉHO serveru SQL 2000.
  • Odebrání počítače serveru SQL z clusteru a potom pokračovat v používání počítače SQL Server jako samostatný server bez funkce clusterů.
  • Formátovat a přeinstalovat pomocí informace v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
    219264Pořadí instalace clusterů instalační program SQL Server 7.0

Poznámka: K tomuto problému může dojít při VERITAS' Backup Exec 9.0 pro Windows Server nainstalován na SQL Server 7.0 clusterů. Další informace naleznete v tématu Technote VERITAS, která je k dispozici na následujícím webu:
http://seer.support.veritas.com/docs/258144.htm
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 820754 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Data Access Components 2.6
  • Microsoft Data Access Components 2.7
  • Microsoft Data Access Components 2.8
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug KB820754 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:820754

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com