MDAC 2.6 veya Sonraki Sürümleri SQL Server 7.0 Kümelerine Yüklenmemelidir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 820754 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft Data Access Components (MDAC) 2.6 veya daha sonra herhangi bir SQL Server 7.0, kümelenmiş düğümlerine yüklemeyin. MDAC 2.6 veya daha sonra herhangi bir düğüm kümedeki doğrudan veya başka bir program yüklemesi ile yüklerseniz, SQL Server Agent'ı veya başka bir SQL Server hizmetlerinin Geri dönülemez başarısız olmasına neden.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server'ınızın kurtarma bilgisayar. Bunu yapmak için <a0></a0>, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın. Bu yöntem tercih sırasına göre listelenmiştir.
  • Var olan yüklemenize, bir SQL Server 2000 sanal sunucusunun yükseltin.
  • SQL sunucu bilgisayarı, kümeden kaldırmak ve küme işlevselliği olmayan tek başına bir sunucu olarak SQL Server bilgisayarı kullanmaya devam edin.
  • Biçimlendirme ve aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinde bilgileri kullanarak yeniden yükleyin:
    219264SQL Server 7.0, Kur Küme hizmeti yükleme sırası

Not Bu sorun ortaya çıkabilir, Veritas'Backup Exec 9.0 Windows Servers SQL Server 7.0 küme üzerinde yüklü. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bir Web sitesinde kullanılabilir VERITAS Teknik Notu bakın:
http://seer.support.veritas.com/docs/258144.htm
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 820754 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Data Access Components 2.6
  • Microsoft Data Access Components 2.7
  • Microsoft Data Access Components 2.8
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug KB820754 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:820754

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com