Počítač přestává reagovat a dojde k chybě se "Stop kód chyby 0x000000C2 (BAD_POOL_CALLER)"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 820765 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud používáte počítač se systémem Microsoft Windows 2000, někdy přestat reagovat (zablokovat se) a může nastat následující chyba Stop:
*** STOP 0X000000C2 BAD_POOL_CALLER

Příčina

Problém může nastat, když máte transportního povolena. V chyby Netbt.sys existuje řetězec Unicode inicializovat statické řetězec a poté uvolněno uvnitř NbtReadSingleParameter funkce. Chyba BAD_POOL_CALLER (C2) označuje, že aktuální podproces vystavil chybný požadavek na fond. Obvykle nastane tento požadavek na požadavek přerušení nesprávná úroveň (přerušení IRQ), nebo je způsobena uvolnění přidělení paměti, který již byl uvolněn.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, které dochází k problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud není v této části, odešlete žádost o podporu a služby zákazníkům společnosti získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu týkají dalších otázek a problémů, které nesplňují určité opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit samostatnou žádost na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" v jazycích, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud není váš jazyk, je oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tuto opravu zabezpečení můžete nainstalovat v systému Windows 2000 Service Pack 2 (SP2), Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) nebo Windows 2000 Service Pack 4 (SP4).

Požadavek na restartování

Po použití této opravy hotfix je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné Další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy oprava má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. K rozdíl mezi místním časem a ČASEM, použijte Čas Zóny Karta nástroje datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version     Size   File name 
  -------------------------------------------------------- 
  21-May-2003 18:48 5.0.2195.6747  163,568 Netbt.sys

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o přidělování názvů balíčkům oprav hotfix získáte klepnutím na následující číslo článku:
816915 Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru systému Microsoft Windows pro

Vlastnosti

ID článku: 820765 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbbug kbfix kbwin2000presp5fix kbmt KB820765 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:820765

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com