Prerušovane prestane počítač reagovať a vyskytne chyba "Stop kód chyby 0x000000C2 (BAD_POOL_CALLER)"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 820765 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Ak používate počítač so systémom Microsoft Windows 2000, počítač môže prerušovane prestať reagovať (zlyhaniu) a môže vyskytnúť nasledovná chyba Stop:
*** ZASTAVIŤ 0X000000C2 BAD_POOL_CALLER

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, keď máte NetBIOS dopravy zapnuté. V chybu, ktorá existuje v Netbt.sys, reťazec Unicode inicializovať statické reťazec a potom freed vo vnútri NbtReadSingleParameter Funkcia. BAD_POOL_CALLER (C2) chyba naznačuje, že aktuálne vlákno dosahuje zlé bazén žiadosť. Zvyčajne túto požiadavku vyskytne žiadosť nesprávne prerušenie (IRQ) úrovni, alebo je spôsobená oslobodzujúce alokácia pamäte, ktorý už bol uvoľnený.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, predložiť žiadosť Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Táto oprava si vyžaduje Windows 2000 Service Pack 2 (SP2), Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) alebo Windows 2000 Service Pack 4 (SP4).

Ruský štandardný čas

Po použití tejto rýchlej opravy, musíte reštartovať počítač.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza žiadne ďalšie rýchle opravy.

Informácie o súbore

Anglická verzia tohto opravy má atribúty súborov (alebo novší), sú uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v coordinated universal time (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Na vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Čas Zóna kartu v nástroji dátum a čas v ovládacom paneli.
  Date     Time  Version     Size   File name 
  -------------------------------------------------------- 
  21-May-2003 18:48 5.0.2195.6747  163,568 Netbt.sys

STAV

Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o balíkoch, ako sú pomenované po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
816915 Nový súbor pomenovania schém pre balíky aktualizácií softvéru systému Microsoft Windows

Vlastnosti

ID článku: 820765 - Posledná kontrola: 30. januára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbbug kbfix kbwin2000presp5fix kbmt KB820765 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:820765

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com