Jak rejestrować prezentacji programu PowerPoint na taśmie wideo

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 820918 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano dwie metody, których można rejestrować prezentacji programu PowerPoint na taśmie wideo. Aby zapisać prezentację na taśmie wideo można użyć konwertera skanowania. Za pomocą sprzętu i oprogramowania do edycji wideo, cyfrowe nagrywanie prezentacji programu PowerPoint na taśmie wideo. Aby uzyskać szczegółowe informacje Zobacz sekcję "Więcej informacji" tego artykułu.

Więcej informacji

Program PowerPoint nie ma wbudowaną funkcję służącą do rekord prezentacji do videotape. Jednak można użyć wielu produkty innych firm do wykonania tej operacji.

Przed rozpoczęciem, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:
 • Sygnał analogowy jest rozmyte i niższej rozdzielczości niż sygnał cyfrowy, który jest używany przez komputer do wyświetlania używa wideo informacje na temat monitora. Z tego względu nie należy używać tiny lub drobno szczegółowe tekst lub grafikę w prezentacji.
 • Informacje zbliżone do krawędzi ekranu mogą być obcięte. Nie umieść tekst zbliżony do krawędzi slajdów.
 • Niektóre kolory, takich jak jasnoczerwonych, nie są wyświetlane poprawnie na wideo. Z tego powodu należy unikać używania jasny czerwone i żółte w sieci prezentacja.
Aby nagrać prezentację programu PowerPoint na taśmie wideo, użyj jednej z następujących metod.

Metoda 1: Użyj konwertera skanowania

Konwerter skanowania jest urządzenie, które daje możliwość umieszczania co jest wyświetlany na ekranie komputera na standardowy krajowego systemu telewizji Komitet (NTSC) lub monitora telewizji fazy przemiennego linii (PAL), lub i odwrotnie podczas oglądania programów telewizyjnych na ekranie komputera. Można również użyć standard Rejestrator wskazywałyby (VCR) do rejestrowania, jaka pojawia się na komputerze Monitor.

Niektóre karty graficzne (na przykład ATI w szczęściem wideo Karta przez ATI Technologies) umożliwiają przenoszenie odtwarzania wideo z sieci Magnetowid połączenie TV IN karta wideo komputera i z komputera wideo Karta Wyjście TV połączenie Magnetowid.

Aby uzyskać informacje dotyczące sposobu kontaktowania się z producentem karty wideo w celu określenia możliwości karty wideo odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
Listy kontaktów z dostawcami sprzętu i oprogramowania
Firma Microsoft udostępnia informacje kontaktowe innych firm, ułatwiające pomocy technicznej. Niniejsze informacje kontaktowe mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Microsoft nie gwarantuje dokładności firm kontaktu informacje.
Aby zarejestrować prezentacji programu PowerPoint przy użyciu konwertera skanowania, wykonaj następujące kroki:
 1. Instalowanie urządzenia konwerter skanowania komputera i Magnetowidu za pomocą instrukcji producenta.

  Jeśli nie wiesz, jakiego typu karty wideo są używane lub jeśli ma wbudowane połączenie Wyjście TV z tyłu komputera, gdzie podłączenia monitora. Poszukaj albo "F" Złącze lub złącza "S-Video". Łącznik "F" jest większość osób znają i jest powszechnie używany na telewizory, dekodery telewizji kablowej i Magnetowidy.

  Większość nowych urządzeń wideo (telewizory i magnetowidów) za pomocą S-Video połączenie. Jeśli wszystkie sprzętu (TV, VCR i konwertera skanowanie) Złącze S-Video, zdecydowanie zaleca go, jako zapewnia S-Video wyższej jakości obrazu.

  Powinny istnieć dwa połączenia lub "gniazd" oznaczone jako "wideo w" i "wideo out". Nagrywanie z komputera do Magnetowidu, połączyć wideo Out (TV-OUT) karty wideo komputera wideo w Połączenie Magnetowid (TV-IN).
 2. Jeśli prezentacja zawiera dźwięk, podłącz głośnika lub Na wyjściu gniazda karty dźwiękowej komputera do gniazda Audio W sprawie MAGNETOWID.

  Uwaga Aby ukończyć ten krok, komputer musi mieć kartę dźwiękową i należy uzyskać poprawne kabel (zazwyczaj kabel z mini plug na jednym Zakończenie i RCA podłączyć z drugiej).
 3. Naciśnij klawisz Rekord na Magnetowidu.
 4. Na tym komputerze uruchomić programu PowerPoint prezentacja.
Jeśli wszystko jest poprawnie podłączone, VCR powinien teraz rejestrować Pokaz slajdów prezentacji programu PowerPoint.

Metoda 2: Za pomocą edycji oprogramowania i sprzętu cyfrowego wideo

Edycji filmów cyfrowych oferuje bardziej zaawansowane metody rejestrowania prezentacji programu PowerPoint na taśmie wideo. Metoda ta korzysta z karty, która zastępuje albo działa w połączeniu z kartą sieciową wideo w komputerze. Ta karta ma wyjście gniazda kilka różnych typów sygnałów wideo i również mają wprowadzania gniazda kilka różnych typów sygnałów wideo. Niektóre karty tego typu należą Matrox RT2000 przez Matrox elektronicznych systemów Ltd. i DV500 Pinnacle Pinnacle Systems, Inc.

Do kontrolowania tych kart, należy użyć programu do edycji wideo (dla przykład wideo fabrycznie przez Sonic lub Adobe Premiere przez firmę Adobe Systems, Inc. Fabrycznie).

Uwaga Należy także mieć Magnetowidu, aby połączyć edycja wideo Karta.

W tej konfiguracji sprzętu i oprogramowania można rejestrować Pliki hosta skryptów systemu Windows (MPEG, Moving Picture Experts Group), filmy QuickTime lub obrazy przechowywane w różnych formatach a następnie zarejestrować je videotape.

Należy również zauważyć, po:
 • Prezentacje programu PowerPoint można zapisywać jako serie grafiki pliki. Obsługiwane formaty są grafiki Interchange Format (GIF), wspólne Photographic Experts Group (JPEG) lub formatu Portable Network Graphics (PNG). Jeśli na komputerze jest zainstalowany wcześniejszej wersji programu PowerPoint, można użyć Narzędzie Przechwytywanie ekranu, aby zapisać każdy slajd jako plik graficzny.
 • Jeśli użytkownik ma program, który pozwala na tworzenie Film QuickTime bezpośrednio z ekranu, można go użyć do tworzenia plik filmowy prezentacji.
 • Twój cyfrowy programu do edycji wideo można użyć do wysłania pliki grafiki lub film do Magnetowidu.
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 820918 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office PowerPoint 2007
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Słowa kluczowe: 
kbhardware kb3rdparty kbhowto kbmt KB820918 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:820918

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com