Dočasné instalační soubory opravy hotfix nejsou v systému Windows XP odstraněny (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 821160 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci opravy hotfix na systém Windows XP některé dočasné instalační soubory zůstávají v počítači a nejsou odstraněny podle očekávání. Toto chování pro opravy hotfix, která jsou použita po instalaci aktualizace Service Pack 1.

Příčina

K tomuto problému dochází v počítačích, které mají více než jeden procesor. Je pravděpodobnější v počítačích s procesory rychlejší.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
  1. Stáhnout a uložit místně balíčky oprav hotfix a použít přepínač - x ručně Extrahujte soubory z opravy hotfix balíčky sdílené složky v síti.
  2. Nainstalovat opravy hotfix ze síťové sdílené položce body. To eliminuje požadavku Extrahujte balíček do dočasné složky.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 821160 - Poslední aktualizace: 5. června 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbwinxpsp2fix kbbug kbprb KB821160 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:821160

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com