Windows XP'de geçici düzeltme kurulum dosyaları silinmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 821160 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Düzeltmeleri, Microsoft Windows XP'ye yüklediğinizde, bazı geçici yükleme dosyalarını bilgisayarınızda kalır ve beklendiği gibi silinmedi. Bu davranış, Windows XP Service Pack 1 yüklemesinden uygulanan düzeltmeleri için oluşur.

Neden

Bu sorun, birden çok işlemcisi olan bilgisayarlarda oluşur. Daha hızlı işlemciye sahip bilgisayarlarda ortaya daha olasıdır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Karşıdan yükleme düzeltme paketleri yerel olarak kaydedin ve sonra el ile ağdaki bir paylaşılan klasöre düzeltme paketlerinin dosyaları ayıklamak için x - anahtarını kullanın.
  2. Düzeltmeleri ağ paylaşım noktaları ' yükleyin. Bu geçici bir klasöre paketi ayıklamak için gereksinimi ortadan kaldırır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows XP Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 821160 - Last Review: 5 Haziran 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbwinxpsp2fix kbbug kbprb KB821160 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:821160

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com