Můžete zaznamenat snížení výkonu v klientovi aplikace modelu COM s každé instance objektu .NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 821179 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Může docházet zvýšené čekací doba v aplikaci vlastní model Microsoft COM + pokaždé, když na počítači se systémem Microsoft Windows 2000 Microsoft je vytvořena objekt .NET rozhraní .NET Framework 1.0.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud klient modelu COM aplikace vytvoří nový objekt .NET. Soubor Mscorwks.dll objektu rozhraní .NET Framework ukládá do tabulky algoritmu hash s identifikátor CLSID jako klíč. Při vyhledávání předá soubor Mscorwks.dll jiný identifikátor GUID. Toto chování vytvoří novou položku do tabulky algoritmu hash. Velikost tabulky hash proto zvyšuje pokaždé, když klient modelu COM aplikace vytvoří nový objekt .NET.

Řešení

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Pouze použijte u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro rozhraní .NET Framework, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam služeb technické podpory společnosti Microsoft telefonní čísla a informace o cenách technické podpory, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version     Size  File name
  --------------------------------------------------------------------------
  15-Apr-2003 02:57 1.0.1199.34124 81,920 Microsoft.windowsinstaller.dll
Globální verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  15-May-2003 10:08 1.0.3705.427 2,269,184 Mscorwks.dll
  15-May-2003 10:08 1.0.3705.427 2,269,184 Mscorsvr.dll
  15-May-2003 04:45 1.0.3705.427 1,953,792 Mscorlib.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o identifikátor CLSID naleznete na webu služby MSDN:
Další informace o identifikátoru GUID naleznete na webu MSDN:

Vlastnosti

ID článku: 821179 - Poslední aktualizace: 23. května 2007 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbnetframe100presp3fix kbqfe kbfix kbbug KB821179 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:821179

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com