Düşük performans istemciniz COM uygulaması ile .NET nesnesinin her örnekleme karşılaşabilirsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 821179 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Özel Microsoft COM + uygulamanız .NET bir nesneyi Microsoft ile Microsoft Windows 2000 tabanlı bir bilgisayarda oluşturulan her zaman yüksek gecikme karşılaşabilirsiniz .NET Framework 1.0.

Neden

Bir COM uygulaması istemci yeni bir .NET nesnesi oluşturduğunda, bu sorun oluşur. Mscorwks.dll dosyası .NET Framework nesne karma tablo ile bir CLSID anahtarı olarak depolar. Arama sırasında mscorwks.dll dosya farklı bir GUID geçirir. Bu davranış, karma tablosunda yeni bir giriş oluşturur. Her bir COM uygulaması istemci yeni bir .NET nesnesi oluşturur, bu nedenle, karma tablo boyutu artar.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki .NET Framework hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version     Size  File name
  --------------------------------------------------------------------------
  15-Apr-2003 02:57 1.0.1199.34124 81,920 Microsoft.windowsinstaller.dll
Bu düzeltmenin genel sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  15-May-2003 10:08 1.0.3705.427 2,269,184 Mscorwks.dll
  15-May-2003 10:08 1.0.3705.427 2,269,184 Mscorsvr.dll
  15-May-2003 04:45 1.0.3705.427 1,953,792 Mscorlib.dll

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

CLSID hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:
GUID hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:

Özellikler

Makale numarası: 821179 - Last Review: 23 Mayıs 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbnetframe100presp3fix kbqfe kbfix kbbug KB821179 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:821179

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com