Soubory sady Office se ze sítě pomalu otevírají, zavírají, ukládají nebo tisknou (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 821246 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nadměrné zpoždění setkat při otevřít, uložit, zavřete, odstranit nebo vytisknout dokumenty sady Microsoft Office prostřednictvím sdílené síťové položky.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud došlo ke konfliktu mezi McAfee NetShield 4.5 nebo Computer Associates Inoculan a ArcServe Open File Agent.

Řešení

Toto chování vyřešíte Computer Associates získat Backup Agent otevřené soubory opravy hotfix. Další informace o tomto postupu naleznete na následujícím webu společnosti Computer Associates:
http://ca.com/support
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.
Tuto opravu hotfix z Computer Associates nahradí soubor Ofant.sys verze 7.0.0.568 nové verze souboru. Nové verze souboru má následující číslo verze: 10.0.0.844. Po instalaci opravy hotfix musí restartovat server.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822219Při práci se soubory umístěnými na souborovém serveru je odezva serveru pomalá a dochází k prodlevám

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 821246 - Poslední aktualizace: 6. ledna 2006 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office XP
  • Microsoft Office 2000 Standard Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbprint kbsavefile kbopenfile kbperformance kbtshoot kb3rdparty kbprb KB821246 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:821246

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com