Jak zabránit sady Office XP vytvářet nové organizační diagram ve formátu sady Office XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 821272 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru, nezapomeňte vytvořit zálohu a ujistěte se, že víte, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Je možné nakonfigurovat sadu Office XP není umožňuje uživateli vytvořit organizační diagram v nový formát organizačního diagramu. To může být užitečné, používáte-li upravit organizační grafy pomocí starší verze sady Microsoft Office.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
307841OFFXP: Jak získat nejnovější aktualizaci Office XP Service Pack

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Size    File name   
  -------------------------------------------------------
  24-Mar-2003 15:03	16,555,584 Excelff.msp
  24-Mar-2003 13:33	 4,838,320 Excelop.msp
  24-Mar-2003 18:59	10,141,440 Sharedff.msp
  24-Mar-2003 16:40	 3,946,004 Sharedop.msp
				
Po instalaci opravy hotfix budou následující soubory obsahovat uvedené atributy nebo novější:
  Date     Time  Version   Size    File name   
  -------------------------------------------------------
  2003-Mar-21	19:06	10.0.5119.0 9177672	Excel.exe
  2003-Mar-21	19:06	10.0.5119.0 9935432	Mso.dll
				
Poté, co nainstalujete tuto opravu, postupujte podle kroků uvedených v části "Další informace" tohoto článku, chcete-li nastavit klíč registru RestoreOrgChart2 a k aktivaci opravy.

Tato oprava je post-Office oprava XP Service Pack 2 (SP-2). Chcete-li nainstalovat tuto opravu, musíte mít nainstalovánu aktualizaci SP-2 sady Office XP. Další informace o aktualizaci SP-2 sady Office XP získáte následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
325671OFFXP: Přehled aktualizace Office XP Service Pack 2
Navíc bude pravděpodobně třeba nainstalovat Instalační služba Windows Installer 2.0 nainstalovat tuto opravu. Další informace o Instalační služba Windows Installer požadavek pro post-Office XP SP2 řeší, získáte následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
330537OFFXP: Aktualizace Office XP a opravy vydané po září 2002 požadují Instalační služba Windows Installer 2.0

Další informace

Upozornění: Pokud použijete Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že budete schopni vyřešit problémy, ke kterým dojde v důsledku nesprávného použití Editoru registru. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Chcete-li zakázat možnost vytváření organizačních diagramů nativně v aplikaci sady Office XP, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Spustit.
 2. Do pole Otevřít zadejte příkaz regedit spusťte Editor registru.
 3. Vyhledejte a vyberte následující klíč registru:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Common
 4. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a klepněte na klíč.
 5. Do pole Nový klíč # 1 zadejte organizačního diagramu a potom stiskněte klávesu ENTER.
 6. Vybraný klíč organizačního diagramu přejděte na příkaz Nový v nabídce Úpravy a pak klepněte na položku Hodnota DWORD.
 7. Do pole Nová hodnota # 1 zadejte RestoreOrgChart2 a stiskněte klávesu ENTER.
 8. S RestoreOrgChart2 vybraný v nabídce Úpravy klepněte na příkaz změnit.
 9. V dialogovém okně Upravit hodnotu DWORD klepněte na přepínač Desítková, zadejte do pole Údaj hodnoty1 a potom klepněte na tlačítko OK.

  Položku RestoreOrgChart2 by měl být podobný následujícímu příkladu:
  RestoreOrgChart2 REG_DWORD 0x00000001 (1)
 10. Ukončete Editor registru.
Pokud se rozhodnete nelze vytvářet nové organizační diagramy ve formátu sady Office XP, můžete také zabránit převedení stávajících objektů organizačního diagramu aplikace Microsoft Office XP.

Další informace o zakázání převodu MS organizační diagram získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
293615OFFXP: Organizační diagramy z aplikace sady Office 2000 se jiné v aplikace sady Office XP

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 821272 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office XP
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbformat kbconfig kbbug kbfix kbofficexppresp3fix KB821272 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:821272

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com