Text nebo čísla deformed v souboru DWG nebo AutoCAD DXF v aplikaci Visio 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 821274 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při otevření souboru DWG nebo AutoCAD DXF v aplikaci Microsoft Visio 2002 obsahuje deformed text nebo čísla, text nebo čísla.

Příčina

K tomuto problému může dojít v počítači, kde nastavení národního prostředí použít čárku (,) jako oddělovač desetinných míst namísto tečku (.).

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven Visio 2002 Service Pack 2.
Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Visio 2002. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
867749Jak získat nejnovější aktualizaci Visio 2002 Service Pack

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Německé verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  07-May-2003 05:59 10.0.4106.4   2,424,832 Visiodwg.dll   
                   

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, změňte formát čísla nastavení Angličtina (USA) zpět na výchozí nastavení. Postupujte takto:
 1. Ukončete aplikaci Visio 2002.
 2. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Ovládací panely.
 3. Klepněte na datum, čas, jazyk a místní nastavení.
 4. Klepněte na tlačítko změnit formát čísla, kalendářní data a časy.
 5. Na kartě Místní nastavení změnit pole Vyberte položku odpovídající jeho předvolby jiný jazyk (například Angličtina (Británie).
 6. Na kartě Místní nastavení změnit pole Vyberte položku odpovídající jeho předvolby na angličtinu (USA).

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.
Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Visio 2002 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 821274 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 1.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visio 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbprb kbqfe kbhotfixserver KB821274 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:821274

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com