Metin veya sayıları Visio 2002'de AutoCAD DXF veya DWG dosyasındaki deformed

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 821274 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Visio 2002'de içeren bir AutoCAD DXF ya da DWG dosyası açtığınızda, metin veya sayılar, metin ve sayıların deformed.

Neden

Bu sorun, bir bilgisayarın bulunduğu yerel ayarları, virgül (,) kullanın, bir nokta (.) yerine bir ondalık ayırıcısı olarak oluşabilir.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Microsoft Visio 2002 Service Pack 2'de düzeltilmiştir.
Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Visio 2002 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
867749En son Visio 2002 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltmenin Almanca sürümü dosya öznitelikleri (veya üstü), aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  07-May-2003 05:59 10.0.4106.4   2,424,832 Visiodwg.dll   
                   

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, varsayılan ayarlara geri ingilizce (ABD) ayarları sayı biçimini değiştirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Visio 2002'den çıkın.
 2. Başlat ' ı tıklatın ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
 3. Tarih, saat, dil ve Bölgesel Seçenekler'i tıklatın.
 4. Sayı, tarih ve saat biçimini değiştir ' i tıklatın.
 5. Bölgesel Seçenekler</a0> sekmesinde, bir öğe kendi tercihlerini seçin kutusunda farklı bir dilde (örneğin, ingilizce (Birleşik Krallık). değiştirme
 6. Bölgesel Seçenekler</a0> sekmesinde bir öğe kendi tercihlerini seç kutusunu geri ingilizce (ABD) olarak değiştirin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.
Bu sorun ilk olarak Visio 2002 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 821274 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 1.8
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visio 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbprb kbqfe kbhotfixserver KB821274 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:821274

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com