Oprava: Aplikace COM způsobuje nevracení paměti Kernel-Mode

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 821457 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Některé aplikace COM způsobit nevracení paměti v režimu jádra. Pokud dojde k nevracení paměti, sledování výkonu ověří, že časem zvyšuje hodnotu čítače nestránkového fondu.

Příčina

Chyba v modulu runtime COM může způsobit oznamování událostí registru vytvořit.

Další informace

Tato chyba neovlivňuje většinu aplikací COM. Ovlivní pouze aplikace opakovaně inicializovat a zrušit COM runtime. Tato chyba ovlivňuje například volání funkce CoInitialize a funkce CoUninitialize smyčku aplikací. Chcete-li zjistit, zda tato chyba ovlivněny aplikace, spustit Regedit.exe a potom ukončete Regedit.exe bez jakýchkoli změn. Při spuštění a ukončení Regedit.exe bez změn všechna oznámení registru vyčištěn.

Poznámka: Tato chyba je ovlivněna aplikace, zjistíte pokles použití nesdružených stránky paměti.

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v 2000 Pre-Service Pack 5 COM + Hotfix balíčku systému Windows. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822618INFORMACE: Dostupnost Windows 2000 Post-Service Pack 4 COM + Hotfix Rollup Package 27

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 821457 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 na těchto platformách
    • Microsoft Windows 2000 Service Pack 1
    • Microsoft Windows 2000 Service Pack 2
    • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
    • the operating system: Microsoft Windows 2000 SP4
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe KB821457 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:821457

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com