Rodzajowy komunikat o błędzie procesu hosta i ikona latarki pojawiają się

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 821690 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas uruchamiania komputera może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Ogólny proces hosta dla usług WIN32 napotkał problem i musi zostać zamknięty. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.
Jeśli klikniesz przycisk Kliknij tutaj u dołu okna komunikatu może pojawić się następująca sygnatura błędu:
App name  App version  Module name  Module version  Offset
---------------------------------------------------------------------
Svchost.exe 5.1.2600.0  Hpgtpusd.dll 1.1.0.56     00008d0d
Po kliknięciu przycisku Start, a następnie kliknij przycisk Mój komputer, lub gdy klikniesz dwukrotnie Mój komputer na okien pulpitu, system Windows może przeszukiwać i może pojawić się ikona latarki, przez długi czas (na przykład pięć minut) przed pliki pojawią się. Lista plików i folderów mogą być niewidoczne.

Przyczyna

To zachowanie może wystąpić, jeśli stary sterownik drukarki HP lub stary sterownik skanera HP.

Symptomy opisane w tym artykule może wystąpić z innych powodów. Jeżeli występuje problem opisany w tym artykule opisano może być spowodowany innym problemem. Aby rozwiązać podobne problemy, zobacz sekcję "podobne problemy i rozwiązania" w dalszej części tego artykułu.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:
 1. Wyłącz komputer i drukarki lub skanera.
 2. Odłącz od komputera drukarki lub skanera.
 3. Uruchom ponownie komputer.
 4. Zainstaluj sterowniki i oprogramowanie drukarki lub skanera, a następnie ponownie podłączyć drukarki lub skanera do komputera.
Skontaktuj się z HP do uzyskania zgodnych sterowników drukarki lub skanera. Aby uzyskać informacje dotyczące sposobu kontaktowania się z przedsiębiorstw wymienionych w niniejszym artykule odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/gp/Vendors
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.Firma Microsoft udostępnia informacje kontaktowe innych firm, aby ułatwić uzyskanie niezbędnej pomocy technicznej. Niniejsze informacje kontaktowe mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Microsoft nie gwarantuje dokładności niniejsze informacje kontaktowe innych firm.

Podobne problemy i rozwiązania

Jeśli na danym komputerze nadal występuje problem podobny problem opisany w tym artykule, może być spowodowane innym problemem. Aby uzyskać więcej informacji na temat podobne problemy i rozwiązania kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
931852Komunikaty o błędach podczas uruchamiania komputera z systemem Windows XP, a następnie spróbuj pobrać aktualizacje systemu Windows
894391 Wyświetlany jest komunikat o błędzie "Generic Host Process" po uruchomieniu komputera lub w wiadomości e-mail RTF nie są wyświetlane nazwy załączników DBCS
819017 Długie opóźnienie, zanim pliki pojawiają się w oknie Mój komputer w systemie Windows XP

Właściwości

Numer ID artykułu: 821690 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbresolve kbprb kberrmsg kbmt KB821690 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:821690

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com