"Otevřít s" možnost není k dispozici při výběru více souborů stejný typ v aplikaci SharePoint Designer 2007 nebo v aplikaci FrontPage 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822261 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Otevření webu v aplikaci Microsoft Office SharePoint Designer 2007 nebo Microsoft Office FrontPage 2003, vybrat více souborů stejný typ a klepněte pravým tlačítkem myši jeden ze souborů. Když toto provedete, není k dispozici možnost Otevřít v programu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.
Společnost Microsoft tento problém zkoumá, a jakmile budou k dispozici další informace, uvede je v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 822261 - Poslední aktualizace: 12. června 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
  • Microsoft Office FrontPage 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbbug KB822261 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822261

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com