Expression Web, SharePoint Designer 2007 veya FrontPage 2003'te tabloyu biçimlendirmek için Otomatik Biçim'nı kullandıktan sonra hücrenin arka plan rengini değiştiremezsiniz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 822262 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Expression Web, Microsoft Office SharePoint Designer 2007'de veya Microsoft Office FrontPage 2003'te, bir tabloyu biçimlendirmek için bir otomatik biçim özelliğini kullanın. Ardından, arka plan rengini tek bir hücre <td>etiket bgcolor bir öznitelik ekleyerek değiştirmeye çalışın. Bunu yaptığınızda, hücrenin arka plan rengi değişmez.

Neden

Bu sorun, hücre rengi denetlemek için basamaklı stil sayfalarını (CSS) tablolar için <a2>Otomatik Biçimlendir</a2> özelliği kullanması nedeniyle oluşur. CSS hakkında daha fazla bilgi için FrontPage Yardım dosyaları stilleri"hakkında" konusuna bakın.

Expression Web'i veya SharePoint Designer 2007'de, aşağıdaki Yardım konularına bakın:
  • Bir SharePoint sitesine özel bir stil sayfası uygulama
  • HTML düzenleyici stiller oluşturun

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tablo arka plan renkleri, tablonun özelliklerini değiştirerek özelleştirebilirsiniz. FrontPage 2003'te bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için FrontPage Yardım dosyaları "tablo arka plan özelliklerini ayarlama" konusuna bakın.

Not Tablo stili özniteliğini değiştirerek, arka plan rengini denetler HTML kodunu doğrudan da düzenleyebilirsiniz. FrontPage 2003'te bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için FrontPage Yardım dosyaları "tek bir HTML etiketinin özelliklerini değiştirme" konusuna bakın.

Expression Web'i veya SharePoint Designer 2007'de, bir tablonun arka plan renkleri özelleştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Tabloyu sağ tıklatın ve sonra Tablo özellikleri ' ni tıklatın.
  2. Tablo özellikleri iletişim kutusunda, arka plan</a0> alanında <a1>renk</a1> paletindeki bir renk seçin.
  3. Uygula ' yı tıklatın.
Veri görünümü, arka plan renkleri özelleştirmek için <a0></a0>, koşullu biçimlendirme'yi kullanın. FrontPage 2003'te bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için FrontPage Yardım dosyaları "Ekle veya Kaldır, koşullu bir veri görünümü için biçimlendirme" konusuna bakın.

Expression Web'i veya SharePoint Designer 2007'de, "veri görünümü için koşullu biçimlendirme uygulama" konusuna bakın.

Özellikler

Makale numarası: 822262 - Last Review: 13 Haziran 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Designer 2007
  • Microsoft Expression Web
  • Microsoft Office FrontPage 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbformat kbprb KB822262 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:822262

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com