Office XP, Office 2000 ve Office 97 için Dönüştürücü Paketi'nin yerine Office 2003 Dönüştürücü Paketi kullanılmaktadır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 822346 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Office Dönüştürücü paketleri için Microsoft Office XP kullanıcıları, Microsoft Office 2000 kullanıcıları ve Microsoft Office 97 kullanıcıları emekli ve artık karşıdan yükleme için kullanılabilir.

Microsoft Office 2003 için Microsoft Office Dönüştürücü Paketi, Office Dönüştürücü Paketi daha önce yayımlanmış tüm sürümleri yerini alır. Microsoft Office 2003 için Office Dönüştürücü Paketi Dosya dönüştürücüleri ve kolay yükleme için birlikte tek tek daha önce kullanılabilen, ancak şimdi paketlenmiştir filtreler sağlar. Office Dönüştürücü Paketi'nin Microsoft Office 2003 için "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen tüm Office sürümleri ve Office 2003 için dönüştürücüler sağlar.

Daha fazla bilgi

Office Dönüştürücü Paketi'nin Microsoft Office 2003 için kullanıcılara veya kuruluşlar, Macintosh veya diğer Office ile ilgili verimlilik programlarından için Microsoft Office de dahil olmak üzere, Microsoft Office'in önceki sürümleri ile karma bir ortamda, Microsoft Office 2003 kullanmak yararlı olabilir.

Bu dönüştürücüler, kuruluşunuzun gerektiren herhangi bir sayıda dağıtmak için Office Dönüştürücü Paketi özelleştirebilirsiniz. Office 2003'ün dağıtımınızı ile dönüştürücüleri ekleyin veya bunları kullanıcı etkileşimi olmadan) veya tam kullanıcı etkileşimi dağıtmak için de seçebilirsiniz. Office hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Office 2003 dönüştürücü paketi Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
212265Microsoft Office Dosya Dönüştürücü Paketi'nde ek metin dönüştürücüleri ve resim filtreleri bulunmaktadır

Özellikler

Makale numarası: 822346 - Last Review: 5 Şubat 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.11
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office XP
  • Microsoft Office 2000 Standard Edition
  • Microsoft Office 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB822346 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:822346

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com