Při spuštění instalačního programu k instalaci sady Office se zobrazí chybová zpráva "error_install_already_running"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822454 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění instalačního programu k instalaci sady Microsoft Office programy, může se zobrazit následující chybová zpráva:
ERROR_INSTALL_ALREADY_RUNNING.
Tato chybová zpráva Následuje následující chybová zpráva:
Chyba 1618: Již probíhá jiná instalace. Před dokončete pokračováním v instalaci.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože můžete Instalační služba Microsoft Windows Installer Spusťte pouze jednu instalaci v době, pokud se nejedná vnořené instalace.

Další informace

Další informace o vnořené instalace naleznete Následující Web společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa368010.aspx
Ve stejném nelze spustit dvě instalace Instalační služba Windows Installer proces. Pokud se pokusíte volání rozhraní API instalačního programu, zobrazí Chybová zpráva "error_install_already_running" v následujících dvou scénářích:
 • Zatímco _MSIExecute mutex nastaven. Objekt mutex _MSIExecute je nastavena pouze při zpracování tabulky InstallExecuteSequence AdminExecuteSequence tabulku, nebo AdvtExecuteSequence.
 • Při zpracování aktuálního procesu Tabulky InstallUISequence nebo AdminUISequence.

Důvody, proč dochází druhé instanci procesu Instalační služba Windows Installer

Spuštění Instalační služba Windows Installer spuštění režimu údržby zpracovat, protože je samostatné Instalační služba Windows Installer soubor (soubor s příponou MSP) soubor. Databáze jako běžný instalační balíček neobsahuje. Místo toho obsahuje nejméně jednu transformaci databáze, která přidá aktualizace informace v databázi Instalační balíček cíl. Na Instalační program používá tyto informace použít soubory aktualizace, které jsou uloženy v proud CAB soubor balíčku aktualizace.

Pokud je použita aktualizace do klientského počítače, Instalační služba Windows Installer nejprve ověří, aktualizace se týká produktu. Po této kontrole načte Instalační služba Windows Installer v mezipaměti Instalační databáze do paměti. Instalační služba Windows Installer se pak vztahuje transformace odpovídající aktualizace databáze v paměti. Instalační služba Windows Installer aktualizace databáze se všemi změnami instalace aktualizace. Jiné aktualizace transformace dvojice transformací obsahuje soubor manipulace pokyny, které je nutné upgradovat klientský počítač.

Jak zabránit dvěma výskyty Instalační služba Windows Installer

Chcete-li zabránit druhou instanci Instalační služba Windows Installer, nejsou k dispozici opětovnému vytvoření balíčku Instalační služba Windows Installer balíček do jiného balíčku Instalační služba Windows Installer například vlastní soubor MSI. Office, aktualizace a inovace nebude fungovat s vnořená instalace s aktuální verzí systému Windows Instalační program.

Všechny veřejné aktualizace sady Office obsahují bootstrapping programu s názvem OHotfix. Zatímco OHotfix není jediný nástroj, který slouží k nasazení aktualizací, je nejsnáze použít, protože poskytuje velké množství funkce potřebné aktualizace.

Můžete použít také jiné aktualizace. zavedení spouštěcího programu do programů, jako je například jednoduchého dávkového souboru nebo složité vlastní program volání rozhraní API Instalační služba Windows Installer, která používá.

Vnořená instalace sdílí stejné uživatelské rozhraní a nastavení protokolování jako hlavní instalace. Vývojáři poznamenat následující upozornění při vytváření vnořených zařízení:
 • Aktualizace a inovace nemusí pracovat s vnořenými zařízení.
 • Instalační služba Windows Installer může není nákladů správně vnořené instalace.
 • Vnořená instalace nelze sdílet součásti:
  • Správce instalace nemůže obsahovat také vnořená instalace.
  • Integrované ProgressBars nelze použít s vnořenými značkami zařízení.
  • Prostředky, které mají být inzerovány nelze nainstalovat. vnořená instalace.

Podrobnější informace o instalaci aktualizace sady Office

Je dobré odkaz Zavedení sady Office XP, oprava dokument White paper. Ačkoli tomto bílý papír speciálně odkazy Office XP, koncepty a doporučení použít k aktualizaci všech oken Založeného na Instalační službě verze sady Office.

Další informace o distribuci a nainstalovat aktualizaci Office XP Service Pack 1 sady Office XP Service Pack 2 a další opravy a inovace pro sadu Office XP, klepněte následujícím článku znalostní báze článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
330043Dokument white paper "Instalace sady Microsoft Office XP Aktualizace" je k dispozici Stažení


OHotfix.exe je bootstrapping program aktualizace pro sadu Office a je dodáván jako součást spustitelného souboru aktualizace (exe). Před spuštěním instalace aktualizace se provádí řadu akcí včetně:
 • Určuje-li aktualizace použije admin instalace nebo klientovi instalace sady Office.
 • Kontroluje, pokud je nainstalováno Instalační služba Windows Installer systém.
 • Určuje, zda je minimální verze Instalační služba Windows Installer zadané a případně přesměruje na webovou stránku k upgradu Instalační program.
 • Spuštění instalačního programu Watson zachytit a zprávy o chybách a aktualizovat selhání instalace.
 • Určuje, pokud je zadána minimální verzi. Pokud je určen, ověří, zda má instalovaný produkt určený produkt číslo verze (nebo novější číslo verze).
 • Určuje úroveň uživatelského rozhraní pro obě OHotfix dialogová okna a Instalační služba Windows Installer.
 • Kontroly nainstalovaných produktech řady Office a určuje aktualizace, které musí mít každý produkt.
 • Záznam návratového kódu Instalační služba Windows Installer a určuje Pokud je nutné restartovat počítač.
Instalační služba Windows Installer technologie, které jsou rozděleny do dvou částí práce v kombinaci: Služba Instalační služba Windows Installer klienta (soubor Msiexec.exe) a soubor balíčku (soubor MSI). Instalační služba Windows Installer používá informace, které obsažené v souboru balíčku instalace programu.

Systému Windows Instalační služba je služba operačního systému, která umožňuje operačnímu systému spravovat proces instalace.

Msiexec.exe program je součást Instalační služba Windows Installer. Tento program používá knihovnu DLL MSI.dll, číst soubory balíčku (MSI), použití transformací (MST) a přidává možnosti příkazového řádku. Instalační služba Windows Installer provede všechny úkoly spojené s instalací: kopírování souborů na pevný disk, což registru úpravy, vytvoření zástupce na ploše a zobrazuje dialogová okna na dotaz uživatelské předvolby instalace nezbytné.

Další informace

Další informace o stažení a instalaci aktualizace z Internetu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa368326.aspx

Vlastnosti

ID článku: 822454 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Professional Edition 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Publisher 2003
 • Microsoft Office Small Business Edition 2003
 • Microsoft Office Basic Edition 2003
 • Microsoft Office Access 2003
Klíčová slova: 
kbstartprogram kbsetup kberrmsg kbtshoot kbprb kbinfo kbmt KB822454 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822454

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com