Numer ID artykułu: 822521 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Co to jest błąd wykonywania?

Błąd wykonywania to problem programowy lub sprzętowy, który uniemożliwia poprawne działanie programowi Internet Explorer. Błędy wykonywania mogą się pojawiać, gdy witryna sieci Web korzysta z kodu HTML, który nie jest zgodny z funkcją przeglądarki internetowej.

Który błąd wykonywania trzeba usunąć?


Rozwiązania dotyczące komunikatów o błędach wykonywania w programie Internet Explorer zależą od typu występującego błędu wykonywania.

Należy kliknąć grafikę z błędem najbardziej przypominającym występujący błąd

Aby przejść do odpowiedniego rozwiązania, należy kliknąć właściwy komunikat o błędzie:

Naprawianie błędu: Wystąpił błąd... Czy chcesz debugować?

Ponieważ ten typ komunikatu o błędzie nie dotyczy użytkownika, można wyłączyć jego wyświetlanie. Aby automatycznie rozwiązać ten problem, należy kliknąć łącze Rozwiąż ten problem. Następnie należy kliknąć przycisk Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku i wykonać kroki Kreatora wyłączania debugowania skryptu w programie Microsoft Internet Explorer.

Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50043


Uwaga Ten kreator może być dostępny tylko w języku angielskim. Jednak ta poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.

Uwaga Jeśli używany komputer nie jest tym, którego dotyczy problem, można zapisać tę poprawkę automatyczną na dysku flash lub dysku CD i uruchomić ją na odpowiednim komputerze.

Teraz przejdź do sekcji Czy problem został rozwiązany?

Samodzielne naprawianie błędu: Wystąpił błąd... Czy chcesz debugować?

Ponieważ ten typ komunikatu o błędzie nie dotyczy użytkownika, można wyłączyć jego wyświetlanie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki w programie Internet Explorer:
 1. Kliknij przycisk Narzędzia, a następnie kliknij pozycję Opcje internetowe. Lub naciśnij klawisze ALT+N, a następnie naciśnij klawisz O.
 2. W oknie dialogowym Opcje internetowe kliknij kartę Zaawansowane.
 3. Kliknij, aby zaznaczyć pola wyboru Wyłącz debugowanie skryptu (Internet Explorer) i Wyłącz debugowanie skryptu (Inne), a następnie kliknij, aby wyczyścić pole wyboru Wyświetl powiadomienie o każdym błędzie skryptu.

  Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
  2731739


 4. Kliknij przycisk OK, aby zamknąć okno dialogowe Opcje internetowe.
Teraz przejdź do sekcji Czy problem został rozwiązany?

Czy problem został rozwiązany?

Aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany, należy otworzyć lub odświeżyć witrynę sieci Web, która powodowała błąd.
 • Jeśli ta witryna sieci Web jest wyświetlana właściwie i działa poprawnie, a komunikat o błędzie wykonywania nie jest wyświetlany, to koniec pracy. Nadal może być wyświetlane powiadomienie o błędzie strony sieci Web na pasku stanu programu Internet Explorer. Jednak ten błąd strony sieci Web można zignorować. Jeśli z komputera korzysta wielu użytkowników, należy również zalogować się przy użyciu kont innych użytkowników i powtórzyć te kroki.
 • Jeśli witryna sieci Web nadal nie jest wyświetlana właściwie lub nie działa poprawnie, problem może być powodowany przez samą witrynę. Aby to sprawdzić, konieczny jest dostęp do innego komputera lub skonfigurowanie bieżącego komputera do używania przez wielu użytkowników. Jeśli jest dostępny inny komputer, należy spróbować wyświetlić na nim tę stronę. Jeśli bieżący komputer jest skonfigurowany do używania przez wielu użytkowników, należy zalogować się jako inny użytkownik i ponownie spróbować wyświetlić tę stronę.
  • Jeśli na innym komputerze lub po zalogowaniu się jako inny użytkownik strona jest wyświetlana właściwie i działa poprawnie, oznacza to, że źródłem problemu może być konfiguracja programu Internet Explorer na bieżącym komputerze lub koncie użytkownika. Aby rozwiązać ten problem, przejdź do sekcji Podobne problemy i rozwiązania.
  • Jeśli witryna sieci Web nadal nie jest wyświetlana właściwie lub nie działa poprawnie, źródłem problemu jest najprawdopodobniej strona sieci Web. Można skontaktować się z właścicielem tej strony sieci Web i poprosić o rozwiązanie tego problemu.

Podobne problemy i rozwiązania

Jeśli występuje jakikolwiek z poniższych problemów, należy wypróbować resetowanie ustawień programu Internet Explorer lub pomoc z przewodnikiem dotyczącą programu Internet Explorer:
 • Witryny sieci Web nie są właściwie wyświetlane lub nie działają poprawnie.
 • Nie można otworzyć programu Internet Explorer.
 • Pojawia się komunikat o błędzie podobny do następującego:

  Biblioteka wykonawcza Microsoft Visual C++
  Błąd wykonywania!
  Program: C:\Program files\Internet Explorer\Iexplore.exe
  Nienormalne zakończenie programu
Jeśli po skorzystaniu z pomocy z przewodnikiem dotyczącej programu Internet Explorer witryny sieci Web nadal nie są właściwie wyświetlane lub nie działają poprawnie, skontaktuj się z pomocą techniczną dla programu Internet Explorer.

Jeśli nadal są wyświetlane komunikaty o błędach skryptów w wielu witrynach sieci Web, zobacz artykuł 308260 z bazy wiedzy Knowledge Base w celu uzyskania dodatkowych informacji o rozwiązywaniu problemów.

Więcej informacji


Ten artykuł zawiera rozwiązanie dotyczące tylko następującego komunikatu o błędzie:
Błąd
Wystąpił błąd w czasie wykonywania.
Czy chcesz debugować?
Wiersz: numer wiersza
Błąd: rodzaj błędu skryptu

Właściwości

Numer ID artykułu: 822521 - Ostatnia weryfikacja: 3 lipca 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Windows Internet Explorer 7
 • Windows Internet Explorer 8
Słowa kluczowe: 
kbmsifixme kbfixme kbexpertisebeginner kbtshoot kbgraphxlink kbscreenshot kbprb KB822521

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com