Při pokusu o připojení pomocí vzdáleného volání procedur přes protokol HTTP k Exchange Server 2003 se zobrazí chybová zpráva „ server nedostupný. „

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822595 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o připojení k Microsoft Exchange Server 2003 pomocí volání vzdálené procedury (RPC) přes připojení HTTP neúspěšné a může se zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Server není k dispozici

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud přístup k Internetu přes server proxy vyžaduje ověření odchozí. Při přístupu k webu v Internetu a proxy server vyžaduje ověření outoing, Internet Explorer zobrazí výzvu k zadání pověření. Potom jej servery proxy požadavek na web. Protokol RPC, že aplikace Outlook používá neobsahuje mechanismus program informovat, že další ověřování je však požadováno. V této situaci program Microsoft Outlook, který používá RPC k pokusu připojit k serveru Exchange 2003 není informováni, že jej třeba přístup k Internetu použít další ověřování. Proto neúspěšné RPC přes připojení HTTP.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, vypněte požadavek ověření pro odchozí komunikaci z uživatelů aplikace Outlook.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
833401Jak konfigurovat RPC over HTTP 2003 Exchange Server
Další informace o konfiguraci aplikace Microsoft Office Outlook 2003 připojit pomocí RPC over HTTP naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/office/ork/2003/three/ch8/OutC07.htm

Vlastnosti

ID článku: 822595 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB822595 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822595

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com