Popis aplikace Office Binder podpora s produkty sady Office 2003 a Office XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822622 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pořadač Office je součástí Microsoft Office 95 Sada Microsoft Office 97 a Microsoft Office 2000. Pořadač Office můžete použít propojení dokumentů aplikace Microsoft Word, sešitů aplikace Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint prezentace, soubory aplikace Microsoft Project a Microsoft Visio soubory společně v jeden soubor bez nutnosti načtení samostatné programy.

Microsoft Office 2003 a Microsoft Office XP neobsahují aplikaci Office Binder. Tento článek popisuje supportability z Pořadač sady Office 2003 a Office XP produkty, které jsou uvedeny v "Platí pro" sekce.

Další informace

Společnost Microsoft bude nadále podporovat aplikace Office Binder funkce sady Office 2000 na základě existující podporu sady Office 2000 Omezené. Další informace týkající se zásad časově omezené podpory produktů sady Office 2000 navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US; lifeOffice
Podpora Microsoft Office Binder funkčnost sady Office 2003 a sady Office XP pouze na tyto chyby, které reprodukují Microsoft bude rozšíření prostředí Prostředí sady Office 2000 a nedojde standardizované životního cyklu. Podpora pro aplikaci Office Binder funkčnost sady Office 2003 a sady Office XP budou zahrnovat prostředí sady Office Pouze využití pořadače a bude obsahovat jednotlivé instalace problémy, které jsou Příčinou operačních systémů.

Odkazy

Další informace o aplikaci Office Binder funkce Office 2003 a Office XP prostředí klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
281931Při otevření souboru aplikace Binder se zobrazí chybová zpráva "Tento soubor neobsahuje program přidružený k provedení této akce"

Vlastnosti

ID článku: 822622 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Project Professional 2003
  • Microsoft Project 2002 Professional Edition
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Office Visio Professional 2003
  • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visio 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB822622 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822622

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com