OFFXP: Vlastní vlastnost MouseIcon pro ovládací prvek FM20 může úniku popisovače GDI

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822768 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití Microsoft Forms 2.0 Controls (FM20) se sadou Office XP nebo s jiným Microsoft Visual Basic pro aplikace (VBA) hostitele, můžete zaznamenat nevrácení popisovače Graphics Device Interface (GDI) Pokud použijete vlastnost MouseIcon změnit ukazatel myši na ovládací prvek vlastní kurzor. Pokud vlastnost aktualizován s novou ikonu nebo ovládací prvek znovu jako uživatel formulář nebo dokument zavřít a potom znovu otevřen, dvojici úchyty lze prozrazený pro proces. Úchyty není uvolněno, dokud vypne hostitelské aplikace. Je-li aplikace spuštěna dlouho, může spustit systém nízké na prostředky a všimnout GDI kreslení potíže nebo chyby nedostatku paměti jako interakci s hostitelskou aplikací. Pro aplikace sady Microsoft Office obvykle k tomu dochází při otevření a zavření opakovaně dokument obsahující ovládací prvek FM20 s vlastní kurzor.

Příčina

Pokud nastavíte vlastnost MouseIcon vlastní kurzor, převede FM20 StdPicture objekt, který je předaná volající vnitřní rastry (jedna pro obrázek jiný pro ikonu masky). Jako formuláře ukazatele myši během fokus nebo během události myši jsou použity tyto obrázky, jeden nebo oba úchyty může prozrazený.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven aktualizací Office XP Service Pack 3.Potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Microsoft Office XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
307841Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office XP

Informace o opravě hotfix

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v aktualizaci Office XP Post-Service Pack 2: 3. července 2003 Hotfix Rollup Package. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822342Dostupnost Office XP Post-Service Pack 2 Hotfix Rollup Package: 3. července 2003

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. : Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office XP Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 822768 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office XP Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbhotfixserver kbofficexppresp3fix kbfix KB822768 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822768

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com