OFFXP: FM20 denetimi için özel Mouseıcon özelliği GDI tanıtıcıları sızdırıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 822768 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

For Applications (VBA) ana bilgisayar uygulaması için Office XP ile veya başka bir Microsoft Visual Basic ile Microsoft Forms 2.0 denetimleri (FM20) kullandığınızda, fare imlecini bir denetim için özel bir imleç için değiştirmek için Mouseıcon özelliği kullanırsanız, bir grafik aygıt arabirimi (GDI) tanıtıcı sızıntısı fark edebilirsiniz. Özelliği, yeni bir simge ile güncelleştirilir denetimi, kullanıcı form olarak yeniden yüklendikten veya bir belge kapatıp daha sonra tanıtıcı bir çift için işlem sızdırılmış. Ana uygulama kapandığı kadar tutamaçları iadesi değil. Uzun süre çalışan uygulama bırakılırsa, sistem kaynakları düşük çalışabilir ve ana uygulama ile etkileşimde gibi sorunları veya yetersiz bellek hataları çizmek GDI görebilirsiniz. Fm20 denetimi ile özel bir işaretçi içeren bir belge açılır ve art arda kapalı Microsoft Office uygulamaları için bu genellikle oluşur.

Neden

Fm20, özel bir imleç için Mouseıcon özelliği ayarladığınızda, arayan tarafından iç bit eşlemler (Görüntü simgesi maskesi için başka bir) olarak geçirilen StdPicture nesne dönüştürür. Bu resimleri bir odak sırasında ya da bir fare olayı sırasında fare imlecini form uygulanan gibi bir veya iki tanıtıcı sızdırılmış.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Office XP Service Pack 3'de düzeltilmiştir.Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Office XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307841En son Office XP Hizmet Paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, Office XP Service Pack 2'de giderilmiştir: toplu düzeltme paketi 3 Temmuz 2003. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822342Kullanılabilirlik, Office XP Service Pack 2 toplu düzeltme paketi: 3 Temmuz 2003

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. : Bu sorun ilk olarak Office XP Service Pack 3 ' giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 822768 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office XP Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbhotfixserver kbofficexppresp3fix kbfix KB822768 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:822768

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com