Oprava: "Nelze uložit soubor" chybová zpráva v Visual C++ IDE

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822856 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o uložení souboru v aplikaci Microsoft Visual C++ IDE obdržet následující chybovou zprávu:
Soubor nelze uložit. Soubor pravděpodobně používá jiná aplikace
Pokud pokusu uložit soubor znovu, můžete si také všimnout odstraněny původní zdrojový soubor.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud se pokusíte uložit soubor kontrolovaný nástrojem virů. Může dojít také při otevřeném souboru, který se pokoušíte uložit výhradně jinou aplikací.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro aplikaci Visual Studio 6.0, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci. Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version   Size   File name
  ----------------------------------------------------
  14-Jun-2003 02:33 6.0.9760.0 774,193 Devedit.pkg

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, pokuste se soubor znovu uložte. Pokud je ukládání úspěšné, název souboru v záhlaví Visual C++ 6.0 IDE nebude mít hvězdička (*) vedle ní.

Poznámka: Pokusu uložit soubor znovu po zobrazí chybová zpráva popsaná v části "Příznaky", ztratíte změny provedené v souboru od posledního jej uložili.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 822856 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Service Pack 5
 • Microsoft Visual C++ 6.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbfix kbbug kbqfe KB822856 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822856

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com