Yerel teslim sıraya ileti akış çok yavaş

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 822936 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

E-posta iletilerini yerel teslimat için bağlı Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) sıraya yedeklenir. Ayrıca, sunucu, Exchange Server 2003 bilgisayarı yükleme sürücüdeki yüksek disk sırası uzunlukları karşılaşır. Genellikle, bu yükleme aşağıdaki konumda sürücüsüdür:
drive: \Program Files\Exchsrvr\

Neden

E-posta iletisi dönüştürme için bilgi deposunu kullanan bir çalışma klasörü yavaş veya meşgul olan bir sürücüde bulunuyorsa, bu sorun oluşabilir.

Çözüm

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme
Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, bilgi deposu, daha hızlı bir sürücüyü işaret etmek için e-posta iletisi dönüştürme kullanan çalışma klasörünü değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni başlatın.
  2. Kayıt defterinde, aşağıdaki anahtarı bulun ve tıklatın:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\ParametersSystem
  3. Sağdaki bölmesinde çalışma dizini: REG_SZ: Folder_Path.
  4. Dize Düzenleyicisi iletişim kutusunda, daha hızlı bir sürücüdeki bir klasörün yolunu yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  5. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kapatın.

Özellikler

Makale numarası: 822936 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug KB822936 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:822936

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com