Jak přesunout Exchange 2003 do nového počítače a jak zachovat stejný název serveru na nový počítač

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822945 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje přesunutí Microsoft Exchange Server 2003 do nového počítače a zachovat stejný název serveru na nový počítač.

Další informace

Další informace o přesunutí Exchange Server 2003 do nového počítače zobrazit dokumenty v příručce Exchange Server konsolidace Server 2003 následující web:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb124429.aspx
Poznámka: Tento postup není určen pro clustery serverů. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
323016Instalační program s možností zotavení po havárii nefunguje na clusterovém serveru se systémem Exchange 2000 Server a 2003 Exchange Server

Vlastnosti

ID článku: 822945 - Poslední aktualizace: 20. března 2009 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB822945 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822945

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com