Nelze číst data výkonu ISA Server pomocí programu SNMP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822970 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití SNMP Simple Network Management Protocol () program číst výkonu související data ze souborů DLL Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2000 rozšíření, neúspěšné. Spusťte program Snmputil.exe Krokovat (návody) každého oboru názvů ISA Server se zobrazí výsledek je podobný následujícímu:
** bwcmib.dll **
MIB definition:
- OID: .15       .1
- NS: .bandwidthControl.bwcStatistics
SNMP Sample Response: SnmpExtensionInit() failed.
"snmputil walk" Response: End of MIB subtree.
ISA Server SNMP součásti nereagují správně. Obor názvů není správně přeložen nebo DLL vrátí výsledek "End of MIB".

Příčina

K tomuto problému dochází, protože následující ISA Server 2000 SNMP správy informací MIB () se nepodařilo úspěšně zavést:
Bwcmib.dll
Cachmib.dll
Hfmib.dll
Pfmib.dll
W3pmib.dll
Wspmib.dll

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time  Version    Size  File name
----------------------------------------------------
10-Jul-2003 19:09 3.0.1200.282 6,928 Cachmib.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 SP1.

Vlastnosti

ID článku: 822970 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbisaserv2000presp2fix kbfix kbbug KB822970 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822970

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com