Bir SNMP programı kullanarak ISA Server performans verileri okunamıyor olamaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 822970 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Basit Ağ Yönetimi Protokolü (SNMP) kullanıyorsanız, Microsoft ınternet Security and Acceleration (ISA) Server 2000 uzantısı DLL dosyalarından performans ile ilgili verileri okumak için programı, işlem başarısız olur. (Ilerleme) her bir ISA Server ad girmeyi Snmputil.exe programı çalıştırırsanız, aşağıdakine benzer bir sonuç alırsınız:
** bwcmib.dll **
MIB definition:
- OID: .15       .1
- NS: .bandwidthControl.bwcStatistics
SNMP Sample Response: SnmpExtensionInit() failed.
"snmputil walk" Response: End of MIB subtree.
ISA Server SNMP bileşeni doğru yanıt vermiyor. Ad alanını doğru biçimde çözümlenen ya da DLL bir "MıB son" sonucunu verir.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki ISA Server 2000 SNMP yönetim bilgisi esaslarını (Mıb) başarıyla belleğe yüklenmezse oluşur:
Bwcmib.dll
Cachmib.dll
Hfmib.dll
Pfmib.dll
W3pmib.dll
Wspmib.dll

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Date     Time  Version    Size  File name
----------------------------------------------------
10-Jul-2003 19:09 3.0.1200.282 6,928 Cachmib.dll

Durum

Microsoft, Microsoft ınternet Security and Acceleration Server 2000 SP1'de bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 822970 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.8
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbisaserv2000presp2fix kbfix kbbug KB822970 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:822970

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com