Operace výpisu paměti nebyla dokončena v počítačích s více než 6 GB RAM nainstalované

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 822998 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při Windows neočekávaně přestane reagovat (zablokuje se) a je nakonfigurován zapisovat informace o ladění do souboru Memory.dmp, operace výpisu paměti nemusí být dokončena úspěšně. Navíc můžete zaznamenat jeden nebo oba následující příznaky:
 • Operace výpisu paměti přestane reagovat při je o 90-procenta dokončení.
 • Windows automaticky Nerestartuje po operace výpisu paměti přestane reagovat.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud máte více než 6 gigabajtů (GB) paměti RAM random access memory () nainstalované v počítači.

Výpis stavu paměti procesu přestane reagovat v operaci velké výpisu paměti protože rutina ScsiPortGetPhysicalAddress() v souboru Diskdump.sys vrátí hodnotu 0xcb000 namísto 0x1000cb000 ovladač miniportu adaptéru.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Instalací této opravy hotfix neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Musíte restartovat počítač po instalaci této opravy hotfix použít změny. Však nemáte okamžitě po instalaci této opravy hotfix restartujte počítač. Pokud chcete restartovat později, zaškrtněte políčko Nerestartovat Průvodce instalací systému Windows Server 2003 KB822998 a potom klepněte na tlačítko Dokončit.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.

Systém Windows Server 2003

Date     Time  Version      Size  File name
-----------------------------------------------------------
23-Jun-2003 23:46 5.2.3790.66    17,920 Diskdump.sys

Systém Windows Server 2003, 64bitová verze

Date     Time  Version      Size  File name
-----------------------------------------------------------
23-Jun-2003 23:46 5.2.3790.66    47,104 Diskdump.sys

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Tato oprava hotfix řeší tento problém pomocí 64bitové aritmetický pro výpočet PHYSICAL_ADDRESS.

Vlastnosti

ID článku: 822998 - Poslední aktualizace: 24. července 2007 - Revize: 9.10
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbwinserv2003presp1fix KB822998 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:822998

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com