Počítač se systémem Windows 2000 Server přestane reagovat při restartování po při instalaci rodičovské kontroly společnosti McAfee

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 823043 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci funkce rodičovské kontroly společnosti McAfee v počítači se systémem Windows 2000 SP4 nebo do počítače se systémem Windows 2000 Service Pack SP 3 a potom restartujte počítač, počítače nemusí správně spustit. Počítač přestane reagovat (zablokuje").

Příčina

K těmto potížím dochází při restartování počítače po instalaci funkce rodičovské kontroly společnosti McAfee v počítači a Msdt.exe proces spotřebovává až 99 procent prostředků PROCESORU.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto spusťte počítač v nouzovém režimu, nakonfigurujte službu koordinátor transakcí distribuce a rodičovské kontroly společnosti McAfee službu, kterou chcete použít Ruční typ spouštění a potom ji z počítače odstranit rodičovské kontroly.
 1. Restartujte počítač v nouzovém režimu:
  1. Restartujte počítač.
  2. Po zobrazení zprávy Vyberte operační systém, který chcete spustit stiskněte klávesu F8.
  3. V Nabídce Upřesnit možnosti spuštění systému Windows pomocí šipek vyberte položku Nouzový režim a stiskněte klávesu ENTER.
  4. Používáte-li k počítači s možností spouštění dvou systémů nebo více systémů, vyberte ze seznamu, který se zobrazí a potom stiskněte klávesu ENTER systému Microsoft Windows 2000.
 2. Přihlaste se k počítači jako člen skupiny administrators.
 3. Nakonfigurujte službu Koordinátor distribuce a službu rodičovské kontroly společnosti McAfee použití Ruční typ spouštění:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na položku služby.
  2. V seznamu služeb klepněte pravým tlačítkem myši na Distribuční koordinátor a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
  3. Klepněte na kartu Obecné.
  4. V rozevíracím seznamu Typ spouštění klepněte na přepínač ručně a klepněte na tlačítko OK.
  5. V seznamu služeb klepněte pravým tlačítkem myši na položku Rodičovská kontrola společnosti McAfee a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  6. Klepněte na kartu Obecné.
  7. V rozevíracím seznamu Typ spouštění klepněte na přepínač ručně a klepněte na tlačítko OK.
 4. Restartujte server.
 5. Odeberte program rodičovské kontroly ze serveru. Další informace o odebrání programu, naleznete v dokumentaci k programu nebo se obraťte na společnost McAfee. Chcete-li kontaktovat společnost McAfee, naleznete na webu McAfee společnosti:
  http://www.mcafee.com/us/
 6. Konfigurovat službu Koordinátor distribuce na použití Automatický typ spouštění:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na položku služby.
  2. V seznamu služeb klepněte pravým tlačítkem myši na Distribuční koordinátor a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
  3. Klepněte na kartu Obecné.
  4. V rozevíracím seznamu Typ spouštění klepněte na možnost automaticky a klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů. Společnost Microsoft poskytuje kontaktní informace o třetí strany usnadňuje získání technické podpory. Tato kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost za přesnost kontaktních informací.

Vlastnosti

ID článku: 823043 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP4
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP4
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbpending kbbug KB823043 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:823043

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com