Pozadí ovládacího prvku ActiveX jazyka pravděpodobně není správně vykreslit v kontejneru Visual Basic

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 823070 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se pokusíte vytisknout z aplikace Microsoft Excel nebo podobné kontejneru ovládací prvek ActiveX a ovládací prvek ActiveX je zapsán v Microsoft Visual Basic 6.0, ovládací prvek ActiveX může není vykreslení jeho pozadí správně.

Příčina

Charakteristiky a sada funkcí kontejneru ovládací prvek ActiveX určují způsob vykreslení ovládacího prvku ActiveX do tiskárny. Kódování Chyba v modulu runtime jazyka může způsobit pozadí je nutné překreslit v nesprávné umístění. Pozadí se obvykle zobrazí mimo oblast klienta okna ovládacího prvku ActiveX. Toto chování může způsobit obrázek pozadí být oříznut. Proto nebude vytištěn obrázek pozadí.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Poznámka: Musíte mít Visual Studio licenční smlouvy tuto opravu hotfix získat.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version  Size    File name   Platform
  ----------------------------------------------------------------
  07-Jun-2003 22:48 6.0.97.61 1,390,592 Msvbvm60.dll x86

Další informace

Tento problém nenastane pro všechny ovladače tiskáren nebo pro všechny kontejnery, protože mechanismus použitý k vykreslení ovládací prvky je odlišný pro každý ovladač tiskárny a pro každý kontejneru.

Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací produktů společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 823070 - Poslední aktualizace: 21. října 2005 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbfix kbbug kbvbp600fix kbvs600fix KB823070 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:823070

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com