Seznam souborů ve složce Windows Explorer neaktualizuje po vytvoření, přesunutí nebo odstranění souborů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 823291 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V programu Průzkumník Windows při vytvoření nového souboru, vložení souboru nebo odstranění souboru, uživatelské rozhraní nemusí automaticky aktualizovat. Seznam souborů, které se objeví v aktuální složce v důsledku toho nemusí být aktuální. K tomuto chování dochází nejčastěji při cílová složka je ve sdílené složce jednotky DFS nebo je zvláštní složka, která musí být přesměrována. Například složka Dokumenty přesměrována na \\tentoserver\název_sdílené_položky. Tomuto chování může dojít také v případě, že cílový přesměrované složky na serveru Netware. Vždy můžete úspěšně aktualizovat okno Průzkumníka po stisknutí klávesy F5.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP
Poznámka: Postupujte podle kroků v části "Informace o registru" Chcete-li vyřešit tento problém, i v případě, že je nainstalován systém Windows XP s aktualizací Service Pack 2.

Informace o opravě hotfix

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte a nainstalujte opravu hotfix uvedené níže. Pak postupujte podle kroků pro úpravy registru. Postup úpravy registru, postupujte podle informací o opravě hotfix, která je uvedena níže.

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře příslušné opravy hotfix získat.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Obvyklé náklady na podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře telefonní čísla nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převést na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem UTC, Časové pásmo karty na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  14-Jul-2003 12:55 6.0.2800.1242 8,242,176 Shell32.dll

Informace o registru

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Při nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Proto postupujte přesně podle následujících kroků. Pro zvýšení ochrany proveďte před úpravami zálohu registru. Pokud pak dojde k potížím, budete moci registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup zálohování a obnovení registru v systému Windows


Postupujte takto:
 1. Vyhledejte a klepněte na následující klíč registru:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
 2. Na Upravit příkaz Novéa potom klepněte na tlačítko Hodnota DWORD.
 3. Typ NoSimpleNetIDList, a stiskněte klávesu ENTER.
 4. Na Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Upravit.
 5. Typ 1a potom klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Poznámka: Postupujte podle kroků v části "Informace o registru" Chcete-li vyřešit tento problém, i v případě, že je nainstalován systém Windows XP s aktualizací Service Pack 2. Musíte odhlásit a přihlásit zpět změny registru se projeví.

Vlastnosti

ID článku: 823291 - Poslední aktualizace: 29. března 2013 - Revize: 11.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB823291 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 823291

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com