Failide loend kaustas Windows Explorer on värskendatud, pärast seda, kui luua, teisaldada või kustutada faile

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 823291 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sümptomid

Windows Exploreris loomisel uus fail, Kleebi faili või kustutada faili, kasutajaliidese võib ei värskendata automaatselt. Seetõttu ei pruugi kursis failide loend, mis kuvatakse praeguses kaustas. Selline käitumine ilmneb kõige sagedamini kui sihtkaust on ühiskasutatav DFS või on erikaust, mis suunatakse ümber. Näiteks kausta Minu dokumendid on ümber \\Myserver\myshare. Selline käitumine võib esineda ka siis, kui ümber kausta on suunatud Netware server. Alati, saab edukalt värskendada Exploreri aknas, kui vajutate klahvi F5.

Lahendus

Hoolduspaketi teave

Selle probleemi lahendamiseks Hankige Windows XP uusim hoolduspakett. Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322389 Kuidas hankida Windows XP uusim hoolduspakett
Märkus Te peate järgige jaotises "Registriteave", et lahendada see probleem isegi siis, kui on installitud Windows XP koos hoolduspaketiga Service Pack 2.

Käigultparanduse teave

Selle probleemi lahendamiseks saada kiirparandust ja installige allpool loetletud. Seejärel järgige redigeerimiseks registri. Samme, et muuta registri järgi käigultparanduse teave, mis on loetletud allpool.

Saadaval Microsoft on lasknud välja toetatava käigultparanduse. See kiirparandus on ette nähtud üksnes käesolevas artiklis kirjeldatud probleemi lahendamiseks. Kasutage seda parandust ainult selle konkreetse probleemiga süsteemide. Seda käigultparandust võidakse täiendavalt testida. Seega, kui see probleem teie tööd tõsiselt ei kahjusta, soovitame oodata järgmist tarkvaravärskendust, mis sisaldab seda käigultparandust.

Kui kiirparandus on allalaadimiseks saadaval, on "Käigultparandus saadaval" sektsiooni ülemises osas teadmusbaasi artiklit. Kui seda jaotist ei ole, pöörduge vastava kiirparanduse hankimiseks Microsofti klienditeeninduse ja toetust.

Märkus Täiendavate küsimuste ilmnemisel või kui mis tahes tõrkeotsing on nõutav, peate looma eraldi tugiteenuse taotluse. Tavaline tugiteenuste kohaldatakse täiendavat tugiteenust vajavatele küsimustele ning probleemidele, mis pole lahendatavad konkreetse käigultparandusega. Täielik nimekiri Microsofti klienditeeninduse ja -toe telefoninumbrite või eraldi tugiteenuse taotluse loomiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Märkus "Käigultparandus saadaval" vormil kuvatakse keeled, mille jaoks käigultparandus on saadaval. Kui te ei näe oma keelt, sellepärast kiirparandus ei ole saadaval selles keeles.

Faili info

Selle Käigultparanduse ingliskeelne versioon on failiatribuute (või uuemaid) mis on loetletud järgmises tabelis. Kuupäevade ja kellaaegade jaoks need failid on loetletud maailmaaja (UTC). Kui te vaatate faili teavet, teisendatakse see Kohalik aeg. UTC ja kohaliku aja erinevuste väljaselgitamiseks, kasutamiseks on Ajavööndi vahekaart juhtpaneeli tööriista kuupäev ja kellaaeg.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  14-Jul-2003 12:55 6.0.2800.1242 8,242,176 Shell32.dll

Registri andmed

Oluline See osa, meetod või ülesanne sisaldab juhiseid, mis õpetavad registrit muutma. Registri ekslik muutmine võib samas põhjustada tõsiseid probleeme. Seega veenduge, et te järgite neid samme hoolikalt. Täiendavaks kaitseks varundage register enne selle muutmist. Seejärel saate registri taastada mõne probleemi ilmnemisel. Kuidas varundada ja taastada registri kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322756 Varundamine ja taastamine Windows registry


Järgige neid samme:
 1. Leidke ja klõpsake registrist järgmine võti:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
 2. Kohta ning Redigeeri menüü käsk Uus, ja seejärel klõpsake nuppu DWORD-väärtus.
 3. Tüüp NoSimpleNetIDList, ja seejärel vajutage sisestusklahvi ENTER.
 4. Kohta ning Redigeeri menüü, klõpsake nuppu Muuta.
 5. Tüüp 1, ja seejärel klõpsake nuppu Ok.

Olek

Microsoft on kinnitanud, et see probleem esineb Microsofti tooteid, mis on loetletud jaotises "Kehtib". See probleem lahendati esimesena Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Märkus Te peate järgige jaotises "Registriteave", et lahendada see probleem isegi siis, kui on installitud Windows XP koos hoolduspaketiga Service Pack 2. Peate välja logida ja uuesti sisse logida registri muudatused jõustuvad.

Atribuudid

Artikli ID: 823291 - Viimati läbi vaadatud: 6. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Märksõnad: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB823291 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 823291

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com