רשימת הקבצים בתיקייה של סייר Windows לא רענון לאחר יצירת, העבר או מחק קבצים

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 823291 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאפייני הבעיה

בסייר Windows, בעת יצירת קובץ חדש, להדביק קובץ, או למחוק קובץ, ממשק המשתמש עשויים לא לעדכן באופן אוטומטי. כתוצאה מכך, רשימת הקבצים המופיעה בתיקיה הנוכחית אינו מעודכן. אופן פעולה זה מתרחש לעתים קרובות כאשר תיקיית היעד הוא בשיתוף DFS או תיקיה מיוחדת שבה ניתן לנתב מחדש. לדוגמה, מחדש את התיקיה המסמכים שלי \ \myserver\myshare. התנהגות זו עשויה להתרחש גם כאשר התיקיה שנותבה מחדש שמיועד לשרת Netware. תמיד, באפשרותך לרענן את חלון Explorer בהצלחה בעת הקשה על F5.

פתרון הבעיה

Service pack מידע

כדי לפתור בעיה זו, השג את ה-service pack העדכני ביותר עבור Windows XP. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322389 כיצד להשיג את Windows XP service pack העדכני ביותר
הערה עליך לבצע את הפעולות בסעיף 'פרטי הרישום' כדי לפתור בעיה זו, גם כאשר מותקן Windows XP עם Service Pack 2.

מידע על תיקונים חמים

כדי לפתור בעיה זו, השג והתקן את התיקון החם המפורטים להלן. לאחר מכן, בצע את השלבים כדי לערוך את הרישום. השלבים כדי לערוך את הרישום בצע תיקון חם המידע המפורט להלן.

תיקון חם נתמך זמינה מ- Microsoft. עם זאת, תיקון חם זה מיועד לפתור את הבעיה המתוארת במאמר זה. להחיל תיקון חם זה רק במערכות שהתעוררה בהן בעיה ספציפית זו. תיקון חם זה עשוי לעבור בדיקות נוספות. לכן, אם המערכת שברשותך לא נפגעה באופן חמור מבעיה זו, מומלץ להמתין לעדכון התוכנה הבא המכיל תיקון חם זה.

אם התיקון החם זמין להורדה, ישנו סעיף "הורדת תיקון חם זמינה" בראש מאמר Knowledge Base זה. אם מקטע זה אינו מופיע, פנה לשירות הלקוחות של Microsoft ותמיכה כדי להשיג את התיקון החם.

הערה אם תיתקל בבעיות נוספות או אם דרוש פתרון בעיות כלשהו, ייתכן שתצטרך ליצור בקשת שירות נפרדת. דמי התמיכה המקובלים יחולו על נוספים שאלות וסוגיות תמיכה אשר אינן מצריכות החם הספציפי הזה. לקבלת רשימה מלאה של מספרי טלפון של תמיכה ושירות הלקוחות של Microsoft או כדי ליצור בקשת שירות נפרדת, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
הערה הטופס "הורדת תיקון חם זמינה" מציג את השפות שעבורן התיקון החם זמין. אם אינך רואה את השפה שלך, הסיבה לכך היא תיקון חם אינה זמינה עבור שפה זו.

פרטי קובץ

הגירסה האנגלית של תיקון חם זה כוללת את תכונות הקובץ (או תכונות קובץ מתקדמות יותר) המפורטות בטבלה הבאה. התאריכים והשעות המתייחסים לקבצים הללו רשומים לפי זמן אוניברסלי מתואם (UTC). כשמציגים את פרטי הקובץ, היא מומרת לזמן המקומי. כדי לברר את הפרש השעות בין זמן UTC לזמן המקומי, השתמש אזור זמן הכרטיסיה בכלי תאריך ושעה בלוח הבקרה.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  14-Jul-2003 12:55 6.0.2800.1242 8,242,176 Shell32.dll

מידע רישום

חשוב בסעיף זה, השיטות או המשימות מכילות פעולות המציינות כיצד לשנות את הרישום. עם זאת, עלול לגרום לבעיות חמורות אם תשנה את הרישום באופן שגוי. לכן, הקפד לבצע פעולות אלה בזהירות. לקבלת הגנה נוספת, לגבות את הרישום לפני שינויו. לאחר מכן, באפשרותך לשחזר את הרישום במקרה שתתעורר בעיה. לקבלת מידע נוסף על אופן הגיבוי והשחזור של הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322756 כיצד לגבות ולשחזר את הרישום ב- Windows


בצע את הפעולות הבאות:
 1. אתר את המפתח הבא ברישום ולחץ עליו:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
 2. ב- עריכה הצבע על חדש, ולאחר מכן לחץ על ערך DWORD.
 3. סוג NoSimpleNetIDList, ולאחר מכן הקש ENTER.
 4. ב- עריכה תפריט, לחץ על שינוי.
 5. סוג 1, ולאחר מכן לחץ על אישור.

סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'. בעיה זו תוקנה לראשונה ב- Microsoft Windows XP Service Pack 2.

הערה עליך לבצע את הפעולות בסעיף 'פרטי הרישום' כדי לפתור בעיה זו, גם כאשר מותקן Windows XP עם Service Pack 2. אתה חייב לצאת מהמערכת ולהיכנס בחזרה הרישום שהשינויים ייכנסו לתוקף.

מאפיינים

Article ID: 823291 - Last Review: יום חמישי 06 יוני 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
מילות מפתח 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB823291 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 823291

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com