Olay Uygulama olay günlüğünde KIMLIĞI 1091 ve olay KIMLIĞI'ni 1085 görüntülenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 823608 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Windows Server 2003 tabanlı sistemde, uygulama olay günlüğüne görüntülediğinizde, aşağıdaki olayların her ikisi de görebilirsiniz:

Kaynağı: <a1>KIMLIK</a1> 1091 Userenv
Grup ilkesi istemci tarafı uzantısı'nı IP güvenliği (ilke sonuç kümesi) RSOP verileri günlüğe kaydetmek başarısız oldu. Lütfen daha önce bu uzantı tarafından bildirilen hataları arayın.


Kaynağı: Userenv, <a1>KIMLIK</a1> 1085
IP güvenliği Grup ilkesi istemci tarafı uzantısı yürütülemedi. Lütfen daha önce bu uzantı tarafından bildirilen hataları arayın.

Neden

Windows Server 2003 tabanlı sunucuları içeren bir Microsoft Windows 2000 etki alanı varsa, bu davranış ortaya çıkabilir ve grup ilkesi'ni kullanarak ınternet Protokolü güvenliği (ıpsec) ilkeleri uygulanır. Bu olay iletileri, uygulama olay günlüğünde bu ilkeler, Windows Server 2003 tabanlı sunuculara uygulanan her zaman görünür. Bu olaylar, Windows 2000 Server uygulama olay günlüğüne görünmüyor.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
x86:

  Date     Time  Version      Size  File name
  -----------------------------------------------------------
  01-Jul-2003 15:15 5.2.3790.67    120,832 Polstore.dll   

IA64:

  Date     Time  Version      Size  File name
  ------------------------------------------------------------
  01-Jul-2003 15:17 5.2.3790.67    322,560 Polstore.dll   IA64
  01-Jul-2003 15:15 5.2.3790.67    120,832 Wpolstore.dll  X86

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 823608 - Last Review: 24 Temmuz 2007 Salı - Gözden geçirme: 6.11
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbwinserv2003presp1fix KB823608 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:823608

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com