Vylepšenia správy verejného priečinka Exchange Server 2003

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 823817 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje niektoré zlepšenia správy vo verejných priečinkoch Exchange 2003.

Odoslať hierarchie (hierarchia replikácie Push) od správcu systému Exchange

Exchange 2003, môžete Tlačiť alebo iniciovať hierarchie replikácia medzi konkrétnych serverov pomocou Exchange System Manager. Býval to automatický proces, ktorý nemôže byť kontrolovaný pomocou Exchange System Manager. Teraz môžete zadať konkrétny zdroj servery poslať hierarchia na špecifické cieľové servery. Môžete tiež určiť, že ste hierarchii z posledných pár dní na odoslanie. A môžete zadať počet dní. To je užitočné, keď riešite problematika replikácie verejný priečinok hierarchie.

Poznámka Táto funkcia nenahrádza automatické replikácie verejný priečinok hierarchie. Hierarchia je stále replikujú medzi servermi podľa plánu, ale replikácia môžete teraz nezačne, ak ju chcete objaviť.

Poslať hierarchie (plniť hierarchie replikácie push) z Exchange System Manager, kliknite pravým tlačidlom myši Verejné priečinky strom a kliknite Odoslať hierarchiu:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Programe Exchange System Manager poslať hierarchie možnosť


Teraz môžete zadať server zdroj a cieľového servera, ktorý dostane hierarchie push. Môžete tiež určiť počet dní hierarchie zmien, ktoré chcete odoslať. Source servery môžu byť iba počítače Exchange 2003, určenia servery môžu byť Microsoft Exchange 5.5, Microsoft Exchange 2000 Server alebo Exchange 2003 počítačov. Keď ste urobili vášho výberu, kliknite na tlačidlo OK:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Servery zdroj a určenia serveryPoslať obsah (obsah replikácie Push) od správcu systému Exchange

Exchange 2003 Exchange System Manager môžete použiť aj push verejný priečinok obsah z jedného servera na iný podľa ľubovôle. To je užitočné, keď riešite replikácii verejných priečinkov, alebo ak chcete konkrétny server prvé prijímanie obsahu (napríklad po repliku na niekoľkých serveroch).

Odoslať obsahu (na vykonanie push obsah replikácie) z Exchange System Manager, kliknite pravým tlačidlom myši na priečinok, ktorý obsahuje obsah, ktorý chcete tlačiť na iný server. Kliknite na položku Všetky úlohya potom kliknite na tlačidlo Odoslať obsah:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Poslať obsah možnosť v programe Exchange System Manager


Odoslať obsah okna, kliknutím začiarknite políčka pre server zdrojový a cieľový server (ktorý bude prijímať obsah push) a potom zadajte počet dní obsah zmien, ktoré chcete odoslať. Source servery môžu byť iba počítače Exchange 2003, kým určenia servery môžu byť počítače Exchange Server 5.5, Exchange 2000 a Exchange 2003. Tiež, len počítače, ktoré obsahujú replika obsah priečinka sa zobrazia v zozname Source Server . Po vykonaní výberu nezavrie, kliknutím na tlačidlo OK:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Source Server a servery určenia obsahu PushZobraziť verejný priečinok obsah z Exchange System Manager

Programe Exchange System Manager môžete použiť teraz skutočný obsah verejných priečinkov. To sa deje aj keď Outlook Web Access (OWA) integrácia s Exchange System Manager. Z tohto dôvodu, ak si prezeráte obsah priečinka, ktorý má iba repliky v počítači Exchange 2000 rozhranie je odlišné od rozhrania, ktoré sa používa pri zobrazení priečinka, ktorý má repliku na počítač s aplikáciou Exchange 2003.

Poznámka Internet Explorer Konfigurácia rozšíreného zabezpečenia na báze Windows 2003 server môže spôsobiť chybové hlásenie keď sa pokúsite krokov. Ďalšie informácie o tomto probléme nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
815141 Konfigurácia rozšíreného zabezpečenia programu Internet Explorer zmení prehliadania
Zobraziť verejný priečinok obsah z Exchange System Manager, kliknite na priečinok, ktorý chcete zobraziť, a potom kliknite na kartu obsah v pravom ráme. Nasledujúci obrázok ukazuje, ako to zobrazuje v priečinku programu Exchange 2003:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Kartu obsah v programe Exchange System Manager


Nasledujúci obrázok ukazuje, ako to zobrazuje v priečinku programu Exchange 2000:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Priečinok Exchange 2000
Hľadať priečinky v programe Exchange System Manager

Exchange 2003 Exchange System Manager môžete použiť na vyhľadávanie verejných priečinkov pomocou rôznych vlastností priečinka. To nemá Hľadať verejný priečinok obsah. To iba keď hľadá hierarchii verejný priečinok. Vám vyhľadať priečinok názov (alebo čiastočného názvu), povolenia, repliky, tvorba a modifikácia časové rozsahy a priečinok veku.

Ak chcete používať funkcie vyhľadávania, kliknite na kartu nájsť priečinok alebo stromu priečinkov. Ak vyberiete verejné stromu zložiek sám a hľadať tam, môžete vyhľadávať celý priečinok hierarchie. Ak vyberiete podpriečinok (napríklad priečinok najvyššej úrovne), vyhľadávanie sa vyskytuje iba v tomto priečinku a v priečinkoch svoje dieťa.

Nasledujúci obrázok ukazuje príklad Hľadať priečinky založenom na názov v hlavnom strome verejný priečinok:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Hľadanie priečinkov podľa názvu


Keď budete hľadať na základe povolenia, môžete nájsť všetkých priečinkov v hierarchii obsahujúce konkrétny používateľ, ktorý má špecifické práva. Môžete vyhľadávať pomocou udelených alebo odopretých povolenia. Nasledujúci obrázok ukazuje príklad možností, ktoré môžete použiť pri konfigurácii vyhľadávanie, ktoré je na základe povolenia:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: Výber povolenie možnosti
Offline Address Book zložky štruktúry

Exchange 2003 zavádza nový adresár priečinkov offline s názvom OAB verzia 3a. Táto sekcia dokumentuje niektoré História a niektoré informácie o obsahu jednotlivých priečinkov offline Address Book.

Ak chcete zobraziť priečinky offline Address Book a obsah týchto priečinkov pomocou Exchange 2003 Exchange System Manager, rozbaľte priečinkykliknite pravým tlačidlom myši Verejné priečinkya potom kliknite na položku Zobrazenie systémových priečinkov. Kliknite na priečinok v režime Offline Address Book Zobraziť nadradený priečinok pre každú z vašich Admin skupiny.

Nadradený priečinok zvyčajne neobsahuje žiadny obsah Ak Exchange 4.0 a 5.0 kompatibilita políčko k položke Predvolené Offline zoznam adries . Ak je toto políčko začiarknuté, sadu OAB súbory sú vytvorené. Používajú sa skoršie výmeny DOS klientov, Windows-založené 16-bitových klientov, a Microsoft Exchange Server 4.0 a 5.0 klientov.

OAB verzia 2 deti priečinok obsahuje sadu adries v režime offline knihy vo formáte množiny znakov ANSI ktoré používa Microsoft Outlook 97 prostredníctvom Microsoft Outlook 2003. Každý objekt správu v priečinku predstavuje generácie (obvykle denne) adresár offline. Správu objektu obsahuje niekoľko vysoko komprimované súbory. Tieto súbory majú údaje v režime offline Address Book. Okrem toho delta zmeny sú vytvorené z predchádzajúcej generácie v súbore s názvom Changes.oab, takže Outlook má iba sťahovať zmeny, ktoré nastali od posledného stiahnutia.

OAB verzia 3a dieťa priečinok obsahuje sadu offline adresáre, ktoré sú vo formáte Unicode. Tieto offline adresáre sa používajú v programe Outlook 2003. Keď sa prihlásite do programu Outlook 2003, Outlook 2003 overí existenciu tohto priečinka a používa súbory Unicode, ak sú k dispozícii. Program Outlook 2003 uprednostňuje použitie Unicode súbory cez staršie ANSI formát súborov, ktoré sú v priečinku OAB verzia 2 deti.

Nasledujúci obrázok ukazuje príklad zobrazenia túto adresárovú štruktúru v programe Exchange System Manager:


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok: OAB verzia 3a priečinok
Ďalšie informácie

Tieto prehliadky problémov sprievodcu môžete riešenie problémov replikácie verejný priečinok programu Exchange Server 2003.


Vlastnosti

ID článku: 823817 - Posledná kontrola: 8. januára 2014 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbgraphxlink kbinfo kbmt KB823817 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 823817

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com