спільна папка Exchange Server 2003 адміністрації поліпшень

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 823817 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Ця стаття описує деякі з поліпшень адміністрації у спільних папках Exchange 2003.

Відправити ієрархії (ієрархії реплікації Push) від системного диспетчера Exchange

У Exchange 2003, ви можете натиснути або ініціювати ієрархії реплікації між певний сервер за допомогою системного диспетчера Exchange. Раніше це буде автоматичний процес, який не може контролюватися за допомогою системного диспетчера Exchange. Можна встановлювати конкретні джерело серверів, щоб відправити ієрархії на конкретні цільові сервери. Ви можете також вказати, що ієрархія з підписами за останні кілька днів буде надіслано. І ви можете вказати кількість днів. Це знадобиться при вас є складніші спільних папок ієрархії реплікації.

Примітка. Ця функція не замінює автоматичного реплікації спільних папок ієрархії. ієрархія з підписами ще реплікується між серверами за графіком, але реплікації тепер може бути розпочато, коли ви хочете, щоб відбутися.

Відправити ієрархії (для виконання ієрархії реплікації push) від системного диспетчера Exchange, клацніть правою кнопкою миші дерево Спільні папки та натисніть кнопку Надіслати ієрархії:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Параметр надсилання ієрархії системного диспетчера Exchange


Тепер ви можете задати вихідного сервера та цільового сервера, який отримуватиме push ієрархії. Також можна вказати кількість днів ієрархії зміни, які потрібно надіслати. Джерело серверів можна лише комп'ютери Exchange 2003, під Вільний час призначення серверах може бути Microsoft Exchange 5.5, Microsoft Exchange 2000 Server, Exchange 2003 або комп'ютерів. Коли ви зробили свій вибір, натисніть кнопку " OK":

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Джерело серверів і серверів призначенняВідправити контенту (вмісту реплікації Push) від системного диспетчера Exchange

Також можна системного диспетчера Exchange 2003 Exchange підштовхнути вміст спільної папки з одного сервера на інший на волю. Ця функція корисна виправлення реплікації спільних папок, або коли потрібно певний сервер буде отримувати вміст спочатку (наприклад, після репліки було встановлено на декількох серверах).

Надсилати вміст (для виконання вмісту реплікації push) від системного диспетчера Exchange, клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень, яка містить вміст, який ви хочете натиснути на інший сервер. Виберіть пункт Усі завданняі виберіть Відправити зміст:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Відправити вміст варіант у Системному диспетчері Exchange


Надсилати вміст вікна натисніть, щоб установіть прапорці для вихідного сервера та цільового сервера (який буде отримувати вмісту push) і введіть кількість днів від змін вмісту, який потрібно надіслати. Джерело серверів можна лише комп'ютери Exchange 2003, під Вільний час призначення серверах може бути Exchange 2003, Exchange Server 5.5 і Exchange 2000, комп'ютери. Крім того, комп'ютери, які містять копії папки вмісту відображаються у списку Джерело сервера . Після того, як ви зробите свій вибір, натисніть кнопку " OK":

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Джерело сервера і призначення серверів для вмісту Pushподання елементів спільної папки вмісту від системного диспетчера Exchange

Тепер, за допомогою системного диспетчера Exchange для перегляду фактичний зміст спільні папки. Робиться це хоча Outlook Web Access (OWA) інтеграції з системного диспетчера Exchange. У зв'язок "один-до-одного" з цим під Вільний час перегляду вмісту папки, яка містить тільки одна репліка на комп'ютері з Exchange 2000 інтерфейс відрізняється від інтерфейсу, який використовується під Вільний час перегляду в папці, яка має репліку на комп'ютері з Exchange 2003.

Примітка. Internet Explorer Конфігурація посиленої безпеки на основі Windows 2003 server може завдати вам отримувати протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби наступні кроки. Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
815141 Конфігурацію посиленої безпеки Internet Explorer, змінює перегляд
Переглядати вміст спільних папок з системного диспетчера Exchange, клацніть каталог вхідних повідомлень, яку потрібно переглянути та відкрийте вкладку вміст у правому фреймі. На зображенні нижче показано, як це з'являється в папці Exchange 2003:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Вкладку вміст у Системному диспетчері Exchange


На зображенні нижче показано, як це з'являється в папці Exchange 2000:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Папка Exchange 2000
Пошук для папок у Системному диспетчері Exchange

За допомогою системного диспетчера Exchange 2003 Exchange для пошуку спільних папок за допомогою різних властивостях папки. Це не виконує пошук вмісту спільної папки. Це тільки шукає хоч в ієрархії спільної папки. Ви можете шукати папки за ім'я (або часткове ім'я), дозволи, шляхом макети, шляхом створення та модифікації періоди часу а папка віку.

Щоб використовувати функцію пошуку, вкладку знайти каталог вхідних повідомлень або дерево папок. Якщо ви обираєте саме дерево спільної папки та пошук звідти, ви можете шукати всю каталог вхідних повідомлень ієрархії. Якщо ви виберіть вкладену каталог вхідних повідомлень (наприклад, папка верхнього рівня), то ваш пошук відбувається лише в цій папці і її дитина папок.

На зображенні нижче показано приклад пошуку в папках, заснований на ім'я від кореня дерева загальних папок:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Пошук на основі імені папки


Під Вільний час пошуку на основі дозволів, ви можете знайти будь-які папки, які містяться в ієрархії, які містять конкретний користувач, який має певні права. Можна здійснювати пошук допомогою надаються та скасовуються дозволи. На зображенні нижче показано приклад з варіантів, які можуть бути використані під Вільний час настроювання пошуку, що базується на дозволи:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: Параметри виберіть дозволи
Структуру папок автономної адресної книги

Exchange 2003 вводить новий автономної папки адресна книга, що називається OAB версії 3 а. В цьому розділі розглянуті деякі історії і деяку інформацію про вміст різні автономні папки адресна книга.

Щоб переглянути автономні папки адресна книга і вміст цих папок за допомогою Exchange 2003 системного диспетчера Exchange, розширити папокклацніть правою кнопкою миші Спільні папкита натисніть кнопку подання елементів системних папках. Клацніть каталог вхідних повідомлень Автономної адресної книги , щоб переглянути батьківську каталог вхідних повідомлень для кожного з ваших груп адміністратора.

Батьківську каталог вхідних повідомлень не зазвичай містить будь-який контент якщо на біржі 4.0 та 5.0 сумісності прапорець для елемента За промовчанням автономному списку адрес . Якщо цей прапорець установлено, набір файлів автономної адресної книги створюється окремий епізод. Ці використовуються попередніх клієнтів обміну DOS, Windows-16-розрядних клієнтах і Microsoft Exchange Server 4.0 та 5.0 клієнти.

OAB версії 2 дитина папка містить набір автономної адресної книги в ANSI характер заданого формату, які використовуються програмою Microsoft Outlook 97 до Microsoft Outlook 2003. Кожне протокол IMAP в папці зблокованих покоління (зазвичай щодня) автономну адресну книгу. Об'єкт протокол IMAP містить кілька достатньо стиснуті. Ці файли онлайнове пул носіїв даних автономної адресної книги. Крім того, зміни Дельта створюються на основі попереднього покоління в файл, що називається Changes.oab, так Outlook тільки, щоб завантажити зміни, які сталися з моменту останнього завантаження.

OAB версія 3a дитини папка містить набір в автономному режимі адресних книг, які знаходяться у форматі Unicode. Ці оффлайн адресні книги використовуються Outlook 2003. Під Вільний час входу до Outlook 2003, Outlook 2003 перевіряє існування цієї папки і використовує Unicode файли, якщо вони доступні. Outlook 2003 вважає за краще використовувати Unicode файли на старшого ANSI формат файли, які знаходяться у дочірній папці OAB версії 2.

На зображенні нижче показано приклад того, як така структура папок з'являється в Exchange System Manager:


Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Зображення: OAB версія 3a папки
Додаткові відомості

Нижче керуючись виправлення неполадок майстер допоможе неполадок спільних папок реплікації для Exchange Server 2003.


Властивості

Номер статті: 823817 - Востаннє переглянуто: 8 січня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Ключові слова: 
kbgraphxlink kbinfo kbmt KB823817 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 823817

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com