PRB: Primární sestavení InterOp (PIA) je nenalezení Pokud je reference knihovny typů Office v aplikaci Visual Studio .NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 823996 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vývoji řešení pro aplikaci Microsoft Office 2003 pomocí Microsoft Visual Studio .NET 2003 a referenční knihovny objekt Office, že řešení, můžete si Visual Studio .NET 2003 vytvoří InterOp sestavení (IA) pro knihovnu namísto odkazující primární sestavení InterOp (PIA).

Dále je jiného příznaku stejný problém. Při pokusu o vytvoření nového projektu Office pomocí sada Microsoft Visual Studio Tools for the Microsoft Office System 2003 zobrazí následující chybová zpráva:

Primární sestavení interop vyžadované tento projekt není nainstalován v globální mezipaměť sestavení (GAC). Microsoft Office 2003 zahrnuje primární sestavení interop pro každou aplikaci jako možnost instalace. Podrobnosti o instalaci Office primární sestavení interop naleznete v tématu nápovědy "Instalace Office primární voláním Interop sestavení."

Příčina

Tento problém může dojít z následujících důvodů:
 • Primární sestavení InterOp (PIA) Office objekt knihovny, která vyberete není nainstalován v Global Assembly Cache (GAC).

  V GAC nainstalovat primární sestavení InterOp (PIA), musí mít primární sestavení InterOp (PIA) aplikace Office nebo primární sestavení InterOp (PIA) součást sady Office, které jsou označeny jako spouštět z tohoto počítače do instalace produktu Microsoft Office 2003. V nastavení Office je každý PIA Office uvedena pod odpovídající aplikaci pro primární sestavení InterOp (PIA) jako funkce Podpora programovatelnosti rozhraní .NET.
 • V GAC je nainstalován primární sestavení InterOp (PIA), ale položka registru chybí.

  Při výběru odkaz na knihovnu objektů Office ve vývojovém prostředí Visual Studio .NET registru používá k vyhledání PIA odpovídá knihovnu objektů, které vyberete. Tato položka registru může být odebrán, pokud Office knihovna objektů aplikace je zaregistrován nově nainstalovaný program, nebo někdy, pokud pro danou knihovnu objekt spustitelné aplikace spustit s přepínačem regserver.

Řešení

Tento problém společnost Microsoft doporučuje spustit instalaci Office z Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech:
 • V GAC nezobrazí primární sestavení InterOp (PIA), spusťte instalaci sady Office a označit primární sestavení InterOp (PIA) pro aplikaci jako spouštět z tohoto počítače. Primární sestavení InterOp (PIA každý Office) se zobrazí jako funkce Podpora programovatelnosti rozhraní .NET pro odpovídající aplikaci Office nebo pro odpovídající součást sady Office.
 • Primární sestavení InterOp (PIA) nezobrazí v GAC, spusťte instalaci sady Office a potom vyberte možnost opravit instalaci systému Office. Případně v GAC nezobrazí primární sestavení InterOp (PIA), můžete spustit nástroj regasm obnovit chybějící položky registru.
 1. V Ovládacích panelech poklepejte na panel Nástroje pro správu a potom vyberte Microsoft .NET Framework 1.1 Configuration.
 2. Vyberte Mezipaměti sestavení a v nabídce Zobrazit klepněte na příkaz sestavení.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na sestavení v sestavení seznamu a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.

  V dialogovém okně Vlastnosti sestavení Všimněte si Název sestavení, verze a token veřejného klíče.

  Pokud vyberte Word Microsoft primární sestavení InterOp (PIA) například zaznamenáte následující hodnoty vlastností:

  Název sestavení: Microsoft.Office.Interop.Word
  Verze: 11.0.0.0
  Token veřejného klíče: 71e9bce111e9429c
 4. Spusťte příkazový řádek Visual Studio .NET.
 5. Na příkazovém řádku změňte adresář, kde je umístěn na sestavení.

  Cesta je v následující formulář:

  %windir%\assembly\GAC\ <assemblyname><version>\ <verze>__ < token veřejného klíče >
  Například pokud používáte pro PIA Word výše uvedené hodnoty vlastností, musíte změnit na adresář, kde je umístěn PIA Word pomocí následujícího příkazu:

  CD %windir%\assembly\GAC\Microsoft.Office.Interop.Word\11.0.0.0__71e9bce111e9429c
 6. Spusťte nástroj regasm obnovit položky registru Word primární sestavení InterOp (PIA):

  regasm Microsoft.Office.Interop.Word.dll

Vlastnosti

ID článku: 823996 - Poslední aktualizace: 3. února 2006 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Professional Edition 2003
 • Microsoft Office Basic Edition 2003
 • Microsoft Office Small Business Edition 2003
 • Microsoft Office Standard Edition 2003
 • Microsoft Office Students and Teachers Edition 2003
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio Tools for the Microsoft Office System version 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB823996 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:823996

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com