Oprava: Odpověď obsahující Cache-Control: s-maxage = 0 záhlaví není vyprší okamžitě

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 824246 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Používáte Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2000 v situaci publikování webu nebo scénář webového proxy ISA Server pravděpodobně není okamžitě vyprší odpověď obsahující Cache-Control: s-maxage = 0 záhlaví. Toto záhlaví slouží zjistit proxy server nepoužívat položka po je doručena žádajícímu klientovi Pokud nejprve revalidates položku s serveru původu. Hodnota 0 znamená, že by měl odpověď uložená v mezipaměti vyprší okamžitě.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ISA Server nevyprší okamžitě obsahu. ISA Server čeká na aktuální čas být větší než čas požadavku v celé sekund. ISA Server nesprávně vrátí obsah mezipaměti pro nové požadavky jsou provedeny stejný zdroj v rámci stejné druhé bez revalidating položku s serveru původu.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Před instalací následující opravy hotfix musíte nainstalovat ISA Server 2000 Service Pack 1 (SP1).Další informace o získání nejnovější aktualizace service pack pro ISA Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
313139Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro ISA (Internet Security and Acceleration) Server 2000

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  10-Jul-2003 18:42 3.0.1200.281   178,448 Mspadmin.exe   
  10-Jul-2003 18:41 3.0.1200.281   103,184 Msphlpr.dll   
  10-Jul-2003 18:41 3.0.1200.281   392,464 W3proxy.exe   
  10-Jul-2003 18:41 3.0.1200.281   299,280 Wspsrv.exe    
Poznámka: Tato oprava se týká také verzí francouzština, němčina, španělština a japonština ISA Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o záhlaví Cache-Control 14.9 v části Hypertext Transfer Protocol--HTTP/1.1 dokumentu RFC 2616.

Vlastnosti

ID článku: 824246 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 1.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbhotfixserver kbqfe kbbug kbisaserv2000presp2fix KB824246 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:824246

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com