V systému Windows XP nelze navázat připojení k síti pomocí kabelu IEEE 1394 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 824400 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při vypnutí a restartování počítače bez použití procedury správné vypnutí nebo při vypnutí a restartování počítače po obnovení napájení správy nemusí být schopen navázat síťové připojení mezi dvěma počítači pomocí kabelu IEEE 1394.

Další informace o připojení IEEE 1394 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
307736Popis 1394 připojení v systému Windows XP

Příčina

K tomuto problému dochází, protože BEZE nezpracovává správně odpojení média.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -----------------------------------------------------
  18-Jul-2003 19:47 5.1.2600.1250 162,816 Ndis.sys

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, odeberte síťový most z počítače, kde došlo k problému nebo restartujte počítač. Odebrání síťového mostu, postupujte takto:
 1. Přihlaste se jako správce nebo jako člen skupiny Administrators.
 2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na položku Ovládací panely, klepněte na připojení k síti a Internetu a potom klepněte na položku Síťová připojení.
 3. Ve skupinovém rámečku Síťový mostSíťový most klepněte pravým tlačítkem myši a klepněte na příkaz Odstranit.
Poznámky
 • Pokud je počítač připojen k síti, může být provedení tohoto postupu znemožněno nastavením síťových zásad.
 • Pokud odeberete ze síťového mostu a zůstane pouze jeden síťový adaptér síťové adaptéry, síťový most nelze pracovat, ale bude nadále používat prostředky.
 • Pokud odeberete síťový most, počítače v síti nemůže komunikovat s počítači v různých segmentech sítě. Některé počítače v síti pravděpodobně ztratí připojení k Internetu.
 • Sdílení připojení k Internetu, bránu firewall, zjišťování a řízení a síťový most nejsou k dispozici v systému Windows XP 64-Bit Edition.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace o softwaru aktualizovat terminologii získáte v článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 824400 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbqfe kbfix kbbug KB824400 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:824400

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com