„Stop 0x0000000A chybový kód"nastane počas činnosti vysoko disku

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 824679 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Počítač so systémom Microsoft Windows 2000 môže zlyhať počas obdobia vysoko disku činnosti. Ak sa vyskytne tento problém, môžete zobraziť nasledujúce chybové hlásenie Stop:
*** Stop 0x0000000A
When you troubleshoot tento problém, môže vyskytnúť jeden alebo viacero z nasledujúcich príznakov:
 • Po reštartovaní servera sa opakuje rovnaké chyby Stop.
 • Keď odstránite mnohých súbory a potom reštartovať server, systém Windows môže začať úspešne.
 • Keď vrátite odstránené súbory na server, opakuje sa zobrazí chyba Stop.
 • Ak používate správcu klastra priniesť jednotku online, chyba Stop opakuje.

PRICINA

Tento problém sa vyskytne, ak systém súborov NTFS nesprávne rozširuje bitová mapa kapitán tabuľky súborov (MFT). V tomto scenári, NTFS môže rozšíriť veľkosť bitovej mapy bez skutočne rozšírenia súbore MFT. Žiadosť manažéra cache potom je neúspešné, pretože presahuje koniec súboru (EOF), výsledkom je chybou Stop, ktorá je opísaná v časti „príznaky"tohto článku.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, predložiť žiadosť Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Musí byť spustený systém Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) alebo neskôr nainštalovať túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie o tom, ako získať najnovší balík service pack pre systém Windows 2000, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
260910Ako získať najnovší Windows 2000 Service Pack

Reštartujte požiadavka

Po použití tejto rýchlej opravy, musíte reštartovať počítač.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza žiadne ďalšie rýchle opravy.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novší), sú uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v koordinovaný svetový čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v nástroji dátum a čas v ovládacom paneli.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -----------------------------------------------------
  25-Sep-2003 09:13 5.0.2195.6826 513,200 Ntfs.sys

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na"tohto článku.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o balíkoch, ako sú pomenované po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
816915 Nové pomenovanie schémy pre Microsoft Windows balíkoch
Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 824679 - Posledná kontrola: 27. januára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbwin2000presp5fix kbmt KB824679 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:824679

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com