Artikli ID: 824684 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Selles artiklis kirjeldatakse määratleb tarkvara värskendusi Windows Update ja Microsoft Update services standardterminite.

Lisateave

Microsoft kasutab järgmisi tarkvaravärskenduste tarkvaravärskenduste iseloomustamiseks:
 • Kriitiline värskendus

  Definitsioon: Laialt levitatav parandus konkreetse probleemiga, mis käsitleb kriitilise, turvalisusega-seotud bug.
 • Definitsiooni värskenduse

  Definitsioon: Laialdaselt vabastati ja sagedased Tarkvarauuenduse täiendused on toote määratlus andmebaasi sisaldava. Määratlus andmebaasi kasutatakse sageli spetsiifilisi atribuute nagu pahatahtliku koodi, andmepüügi veebisaite või rämpsposti objektide tuvastamiseks.
 • Juht

  Määratlus: Tarkvara, mis kontrollib sisend ja väljund seade.
 • Funktsioonide pakett

  Definitsioon: Toote uutest funktsioonidest mis esialgne levitamine toote väljalaske kontekstis ja mis on tavaliselt kaasatud toote väljaandmisega.
 • Turvavärskendus

  Definitsioon: Laialt levitatav parandus konkreetse ravimi, turvalisusega seotud haavatavust. Turvaprobleeme hinnatakse vastavalt nende raskusastmele. Raskusaste on märgitud Microsofti turvabülletäänides kriitilise, olulise, keskmise või madalana.

  Lisateave: Microsofti turvavärskendused on klientidele allalaadimiseks saadaval ja on koos kahe dokumendiga: turvabülletääni ja Microsofti teabebaasi artikliga. Microsofti teadmusbaasi Microsoft turvavärskendustega vormingu kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
  824689 Microsofti turvavärskenduste Microsofti teabebaasi artikli vormingu kirjeldus
 • Hoolduspakett

  Definitsioon: A katsetatud, kumulatiivne hulk kiirparanduste, turvavärskenduste, kriitiliste värskenduste ja värskenduste. Lisaks hoolduspaketid võivad sisaldada toote vabastamist on ilmnenud probleemide parandustega. Hoolduspaketid minu sisaldada ka piiratud arvul klientide poolt küsitud kujundusmuudatusi või funktsioone.
 • Tööriist

  Määratlus: Utiliit või funktsioon, mis aitab täita ülesanne või toimingujada.
 • Update

  Definitsioon: Laialt levitatav parandus probleem. Värskendus käsitleb pole suunatud kriitilise, turvalisusega-seotud bug.
 • Rulluv värskendus

  Definitsioon: A katsetatud, kumulatiivne hulk kiirparanduste, turvavärskenduste, kriitiliste värskenduste ja värskendusi, mis on koondatud juurutamise. Üks komplekt on enamasti suunatud konkreetses valdkonnas, nt julgeoleku või osa toote, nagu näiteks Internet Information Services (IIS).

Viited

Lisateavet kuidas Microsoft parandab tarkvara pärast seda, kui ta vabaneb näha järgmist Microsoft TechNeti veebisaiti:
http://technet.microsoft.com/en-us/Library/cc184906.aspx

Atribuudid

Artikli ID: 824684 - Viimati läbi vaadatud: 9. september 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Customer Service and Support Information
Märksõnad: 
kmcustomerservice kbpubtypekc kbinfo kbmt KB824684 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 824684

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com