Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 824684 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті описано стандартна термінологія, яка визначає для служби Windows Update і сайт Microsoft Update, оновлення програмного забезпечення.

Додаткові відомості

корпорація Майкрософт використовує таку стандартну термінологію для опису оновлень програмного забезпечення:
 • Критичні оновлення

  Визначення: Широко випустили усунення певного ускладнення, що адрес критично, не пов'язаних безпеки помилка.
 • оновлення антивірусної бази

  Визначення: Програмного забезпечення широко випустили та часті оновлення, яке містить доповнень до продукту до визначення бази даних. Визначення баз даних часто використовуються для виявлення об'єктів, які мають певні атрибути, такі як шкідливий код, фішингових веб-сайтів або небажаної пошти.
 • Водій

  Визначення: Програма, яка контролює введення-виведення пристроїв.
 • До пакета функцій

  Визначення: Новий продукт функціональність що спочатку поширюється поза рамками випуску продукту і які зазвичай входить у наступному випуску повного продукту.
 • оновлення системи безпеки

  Визначення: Широко випустила виправлення для окремих продуктів, пов'язаних з безпекою вразливість. Загроза безпеці, створювана оцінюються за ступенем серйозності. Тяжкості рейтинг позначається в бюлетені Майкрософт як критична, важлива, середнього або низького.

  Додаткова інформація: поновлення системи безпеки корпорації Майкрософт доступні для клієнтів, щоб завантажити та супроводжуються двома документами: бюлетень безпеки та статті бази знань Майкрософт. Щоб отримати додаткові відомості про формат статей бази знань Microsoft для оновлень безпеки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  824689 Опис формату статті база знань Microsoft для оновлень безпеки продуктів Майкрософт
 • пакет оновлень

  Визначення: A випробування, сукупний набір всіх виправлень, оновлення системи безпеки, критичні оновлення та оновлення. Крім того, пакети можуть містити додаткові виправлення для Вирішення проблем, які знаходяться всередині країни з випуску продукту. Пакети мій також містити деякі зміни в дизайні або функції.
 • Інструмент

  Визначення: Утиліту або функція, яка допомагає завершення завдання чи набору завдань.
 • Оновлення

  Визначення: Широко випустила виправлення для конкретної проблеми. Оновлення усуває помилку Некритичне, не пов'язаних безпеки.
 • Зведене оновлення

  Визначення: A випробування, сукупний набір термінові виправлення, оновлення системи безпеки, критичні оновлення й оновлення, зібраних в один пакет для зручності під Вільний час інсталяції. Накопичувальний пакет, як правило, націлений конкретної області, наприклад, безпеки або компонент продуктів, таких як інформаційних служб Інтернету (IIS).

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про те, як Microsoft коригує програмного забезпечення, після того, як вона буде випущена побачити веб-сайту Microsoft TechNet:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc184906.aspx

Властивості

Номер статті: 824684 - Востаннє переглянуто: 7 жовтня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
 • Customer Service and Support Information
Ключові слова: 
kmcustomerservice kbPubTypeKC kbinfo kbmt KB824684 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 824684

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com