Některé hypertextové odkazy mohou selhat při server odešle odpověď RŮZNÉ záhlaví

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 824847 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při návštěvě webu, který obsahuje odkaz na soubor bude otevřen mimo aplikaci Internet Explorer a na webu obsahuje také RŮZNÉ záhlaví v odpovědi klientovi požadavek GET, obdržet následující chybovou zprávu při klepnutí na odkaz a klepněte na tlačítko Otevřít:

Chyba:
Nelze otevřít soubor path of a temp file.

Příčina

Záhlaví RŮZNÉ pokyn klienta není k použití souborů v mezipaměti. Internet Explorer proto nezapisuje soubor CHM na pevný disk. Nápověda HTML vyžaduje soubor. RŮZNÉ záhlaví odpověď ze serveru je podobná následující:
 "vary: accept-encoding, accept-language, cookie,
		  user-agent, translate"
Internet Explorer plně neimplementuje záhlaví RŮZNÉ za požadavky for (Comments) 2616. Internet Explorer implementace RŮZNÉ je, že jej neukládá do mezipaměti všechna data kromě pro různé Useragent.

Další informace

Je známo, že k tomuto problému dojít s nápovědy HTML (soubory CHM) a soubory vCard (VCF soubory). Tento problém může projevit také jiné programy, které nejsou uvedeny v části "Platí pro" tohoto článku. Programy, které soubory otevřít přímo v aplikaci Internet Explorer, jako například Adobe Acrobat vykazují není tento problém.

Vlastnosti

ID článku: 824847 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
  • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003 IA64
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB824847 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:824847

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com