Člen skupiny Power Users mohou být schopny získat práva a oprávnění v systému Windows Server 2003, Windows 2000 nebo Windows XP správce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 825069 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Člen skupiny Power Users mohou být schopny získat další práva a oprávnění v počítači a může být schopen získat kompletní pověření pro správu. Člen skupiny Power Users mohou také moci vystavit počítač jiná ohrožení zabezpečení, jako jsou například systémem vir nebo program typu trojský kůň.

Příčina

Ve výchozím nastavení práva a oprávnění udělená skupině Power Users patří tato práva a oprávnění, které jsou povinny umožnit členům skupiny Power Users a upravte nastavení platná pro celý počítač, instalace ovladačů a spustit (nebo nainstalovat) necertifikovaných programů. Člen skupiny Power Users nelze například nainstalovat škodlivý program nebo knihovna DLL a potom způsobit, že správce nebo systémová služba spustit škodlivý program nebo knihovny DLL. Pomocí této techniky nebo jiné postupy, může být schopen získat další práva a oprávnění v počítači, včetně úplné pověření pro správu je členem skupiny Power Users.

Řešení

Chcete-li předejít tomuto problému, použijte tyto metody:
 • Nepoužívejte skupiny Power Users.
 • Certifikované programy systému Microsoft Windows 2000 nebo Microsoft Windows Server 2003 v organizaci nasaďte. Programy, které jsou certifikovány pro systém Windows 2000 nebo Windows Server 2003 jsou zapsány aby zbytečné přístup nebo pověření na úrovni správce.

Další informace

Skupina Power Users je vestavěné místní skupiny, který poskytuje zejména zpětnou kompatibilitu pro spouštění programů v necertifikovaných (nebo "starší"). Členové skupiny Power Users mohou však také změnit COM objekt registrací, změnit přidružení typů souborů, změna Spustit zástupci v nabídce a instalace ovladačů hardwarových zařízení. Další informace o výchozí práva a oprávnění udělená skupině Power Users členům naleznete na následujících webech společnosti Microsoft.
Oprávnění

http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/fa01a57a-a0ef-4cb9-af9a-f30182a25bf71033.mspx

Přihlašovací práva

http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/library/244d92f3-7466-47ec-aee0-9723fc75c7961033.mspx
Další informace o Microsoft Certified pro Windows program navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/WindowsServer2003/Partners/ISVs/cfw.mspx

Vlastnosti

ID článku: 825069 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbprb kbmt KB825069 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:825069

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com