Project Server 2003'te bir çalışma alanına bağlanmaya çalıştığınızda "WSS öğesi tp_ID alınamıyor" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 825219 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir belge veya bir Microsoft Project Çalışma alanı şablonu ile Microsoft Windows SharePoint Services'ı kullanarak genişletildi, Toplantı Çalışma alanı gibi bir Microsoft Project Çalışma alanı bağlanmayı denemek için Microsoft ınternet Explorer'ı kullanın. Bunu yaptığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
WSS öğesi tp_ID alamıyor
Içeren, ancak belge çalışma alanları için sınırlı olmayan alt siteleri kullanmaya çalıştığınızda bu hata iletisini alabilirsiniz.

Neden

Bu sorun ortaya çıkabilir Microsoft Project Çalışma alanı belge çalışma alanı oluşturmak için kullanılan şablon. Microsoft Project Çalışma Alanı şablonunu alt site için herhangi bir site özelliklerini tanımlayın.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, güncelleştirin ve sonra Microsoft Office Project Web Access Sunucu yapılandırması bölümünde Project Server intranet sunucusu adresi ve extranet sunucusu adresi kaydedin. Bunu yaptığınızda, alt web'leri URL doğru konumlara kullanılarak güncelleştirilir.

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Project Web Access'e yönetici olarak oturum açın.
  2. Yönetim sayfası'nı tıklatın.
  3. Sunucu yapılandırması</a0> bölümünde, yeni bir intranet ve extranet sunucusu adresi sayfanın altındaki girin.
  4. Değişiklikleri kaydedin.

Özellikler

Makale numarası: 825219 - Last Review: 7 Kasım 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Project Server 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbprb kbmtgworkspace kbusage kbnofix KB825219 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:825219

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com