Out Office zprávy jsou odesílány do distribučních seznamů, které jsou v poli Skrytá kopie

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 825370 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při zapnutí Pomocník pro funkci v aplikaci Outlook, pokud se zobrazí zpráva nemá adresu Komu nebo kopie pole, ale nemá distribučního seznamu pole Skrytá, out office zprávy odeslané do distribučního seznamu je v poli Skrytá.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete změnit chování generování zprávy out office v počítači Exchange 2003 obsahující poštovní schránky, takže out office zprávy jsou odesílány pouze do odesílatele zprávy, pokud explicitně název příjemce v Komu nebo kopie pole zprávy. Nová funkce je užitečná, pokud počítač Exchange 2003 coexists s jinými systémy pošty, které obsahují seznamy adresátů, které jsou umístěny mimo Exchange.

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.Upravit chování generování zprávy out office, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Rozbalte následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\ParametersSystem
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši
  ParametersSystem
  , přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 4. Zadejte SuppressOOFsToDistributionLists a stiskněte klávesu ENTER název hodnoty.
 5. SuppressOOFsToDistributionLists
  klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 6. V poli Údaj hodnoty zadejte 0x00000001 a potom klepněte na tlačítko OK.
 7. Ukončete program Editor registru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Pokud příjemce, je odeslána zpráva a v poli Skrytá, ale není v distribuční seznam je řešena příjemce a příjemce má zapnutý pomocník pro funkci, úložiště poštovní schránky příjemce bude přesto odeslat zprávu out office Přestože nastaven parametr
SuppressOOFsToDistributionLists
. Toto omezení platí pouze pokud je v poli Skrytá řešena příjemce a Komu a kopie pole jsou prázdná. Pokud pole nebo kopie alespoň jeden uživatel, bude parametr registru v počítači Exchange 2003 potlačit příjemce, který nebyl uveden v poli Skrytá z generování zprávy out office.

Vlastnosti

ID článku: 825370 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB825370 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:825370

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com