Office dışı iletileri GIZLI alanı olan dağıtım listelerine gönderilen

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 825370 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini düzenlemekle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kime veya bilgi alanında Adres olan bir ileti alırsanız, ??yeri D??? Yard?mc?s? Microsoft Outlook'ta açın, ancak Gizli alanını bir dağıtım listesi yoktur, Gizli alanında dağıtım listesini bir işyeri dışı iletisi gönderilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, böylece alıcı Kime veya bilgi alanları iletinin açıkça adlı işyeri dışı iletileri yalnızca iletiyi gönderene gönderilir, posta kutularını içeren Exchange 2003 bilgisayarındaki işyeri dışı iletisi oluşturma davranışını değiştirebilirsiniz. Bu yeni işlevsellik Exchange dışında bulunan bir posta listeleri içeren diğer posta sistemleri ile Exchange 2003 bilgisayarı coexists yararlıdır.

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.Işyeri dışı iletisi oluşturma davranışını değiştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını genişletin:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\ParametersSystem
 3. ParametersSystem
  sağ tıklatın, Yeni ' nin üzerine gelin ve sonra DWORD değeri ' ni tıklatın.
 4. SuppressOOFsToDistributionLists yazın ve sonra değeri adlandırmak üzere ENTER tuşuna basın.
 5. SuppressOOFsToDistributionLists
  ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 6. Değer verisi kutusuna 0x00000001 yazın ve Tamam'ı tıklatın.
 7. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kapatın.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

SuppressOOFsToDistributionLists
parametresi ayarlanmış olsa bir alıcıya gönderilen bir iletinin alıcı Gizli alanı yalnızca, ancak bir dağıtım listesi adreslendiği ve alıcı ??yeri D??? Yard?mc?s? üzerinde bıraktı, alıcının posta kutusu deposunda hala bir işyeri dışı iletisi gönderir. Bu kısıtlama, yalnızca alıcı Gizli alanını adreslendiği ve Kime ve bilgi alanları boş ise geçerlidir. Kime veya bilgi alanları en az bir kullanıcı varsa, Exchange 2003 bilgisayarındaki kayıt defteri parametresi arasında bir işyeri dışı iletisi oluşturma Gizli alanında listelenen alıcısına bastır.

Özellikler

Makale numarası: 825370 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB825370 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:825370

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com