SQL Server CE 1.1, SQL Server CE 2.0 ve Windows CE .NET için OLE DB uygulamaları oluşturma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 825393 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, konumu ve yeni bir üstbilgi dosyası Ssceoledb.h kullanımı anlatılır. Microsoft SQL Server CE 1.1 ve 2.0, Microsoft Windows .NET OLEDB uygulamaları oluştururken kullandığınız Ssceoledb.h dosya aygıtlar.

Daha fazla bilgi

Yeni üstbilgi dosyası Ssceoledb.h (için SQL Server CE 1.1 Service Pack 1 ve SQL Server CE 2.0) bir önceki dosya Ssceoledb.h Oledb.h dosya ve Oledb.lib dosya bütünleştirilmesi ' dir.

For example, the NorthWindOLEDB oluşturmak için Visual C örnek uygulama Microsoft Windows Powered Pocket PC 2003 için Microsoft altında eMbedded ++ 4.0 Service Pack 2), aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Dowload Ssceoledb.h dosyanın Microsoft Web'nda "Karşıdan yükleme bilgileri" başlığı altında olan sitesinden genişletin.
 2. Ssceoledb.h dosyayı eMbedded Visual C++ proje, içerebilir bir klasöre kopyalayın.
 3. Yeni bir eMbedded Visual C oluşturma ++ 4.0 proje ve sonra kopyayı başka bir deyişle, NorthWindOLEDB dosyalarından örnek C:\Program Files\Microsoft SQL Server CE 2.0\Samples\eVC\NorthwindOleDb bulunur.
 4. Kopya yeni Ssceoledb.h üstbilgi dosyası ekleyin ve sonra aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Uygulamanın kaynak dosyalarını "# include <oledb.h>" satırı kaldırarak Oledb.h dosyasında bulunan bütün başvuruları kaldırın.
  2. Oledb.lib dosya bağlantı kitaplıkları listesinden kaldırın.
  3. Simgeleri DBINITCONSTANTS OLEDBVER ve INITGUID gibi kaynak kodunuzu kaldırın.
  4. Project ayarlar bağlantı kitaplığı listenizdeki Ole32.lib Oleaut32.lib ve Uuid.lib dosyaları eklediğinizden emin olun.
  5. Bu OLE DB) yöntemlerini çağırmadan önce aşağıdaki işlev çağrısı emin olun:
   CoInitializeEx(NULL, COINIT_MULTITHREADED);
Yeni projenizde bir derleme hatası alırsanız, kodunuzu ve ayarlarınızı sorun giderme amacıyla NorthwindOLEDB örnekten ile karşılaştırın.

Hata, programınızla birlikte çalışma zamanında ortaya çıkarsa, OLE DB hata denetimi ekleyin. OLE DB hataları hakkında daha fazla bilgi için SQL Server CE 2.0 Books Online'da "OLE DB hata nesnelerini kullanma" konusuna bakın.

Karşıdan yükleme bilgileri

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Ssceoledb.exe

Yayım Tarihi: SEP-05-2003

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Microsoft Visual C eMbedded ++ 4.0 Service Pack 2

Ile Microsoft Visual C++ 4.0 Service Pack 2 (SP2) eMbedded, eMbedded Visual C++ 4.0 kullanıcıları, Microsoft Windows CE .NET 4.0, 4.1 ve 4.2 aygıtları hedefleyebilirsiniz. Varolan eMbedded Visual C++ 4.0 yüklemelerini üstünde eMbedded Visual C++ 4.0 SP2 sürümü yüklemeniz gerekir. EMbedded Visual C++ karşıdan 4.0 SP2'de, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=121e00be-e0cf-4fa7-94b2-0cc6efd47c79&DisplayLang=en

Özellikler

Makale numarası: 825393 - Last Review: 27 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 2000 Windows CE Edition 2.0
 • Microsoft SQL Server 2000 Windows CE Edition 1.1 SP1 Update
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfile kbinfo KB825393 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:825393

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com